Без категорії

Ремонт кавоварок Philips

Zemanta Related Posts Thumbnail

Вибираючи побутові прилади, ми намагаємося підібрати техніку, яка буде надійною і прослужить не один рік. Кавоварки фірми Philips, є прикладом такої техніки. При дотриманні правил, зазначених в керівництві з експлуатації та дбайливому ставленні до кавоварці, можна значно продовжити термін служби пристрою.

Правила, яких слід дотримуватися:

– Використовуйте тільки якісні сорти кави;
– Своєчасно проводите чистку кавоварки від накипу;
– Правильно виставляйте налаштування програм.

Іноді, ми не звертаємо увагу на деякі збої в роботі техніки, здатні надалі призвести до серйозних поломок. Прикладом такої ситуації, може бути виникнення неприродного шуму і свисту під час приготування кавових напоїв, зменшення напору подачі кави або запуск пристрою тільки після декількох натискань на кнопку. Перераховані відхилення можуть в кінцевому рахунку призвести до серйозних поломок і повного виходу з ладу кавового агрегату, коли вже без допомоги майстра не обійтися.

Якщо ви потрапили в таку прикру ситуацію, і ваша кавоварка Philips перестала працювати, ви завжди можете звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців СЦ “Мій-сервіс”, для проведення діагностики та якісного ремонту. Сучасні кавоварки досить складна і багатофункціональна техніка, для ремонту якої необхідно мати не малий досвід і відповідне обладнання. Спроби самостійно усунути несправність, можуть в кінцевому рахунку погіршити поломку і значно підвищити вартість подальшого ремонту.

Типові поломки, які ми усуваємо:

– Немає подачі води, після включення приладу;
– Погіршилися смакові якості приготованої кави;
– З’явився присмак накипу;
– Знизився натиск подачі приготованого напою;
– На дисплеї висвічується повідомлення про помилку;
– Не спрацьовує кнопка включення кавового апарата;
– Вода виливається в результаті протікання;
– Вийшли з ладу окремі функції приладу.

СЦ компанії “Мій-сервіс” розташовані в багатьох районах міста Києва, ви завжди можете принести зламалося пристрій найближчим наше відділення, або оформити виклик майстра в офіс або на будинок, в межах Київської області. Вартість і терміни ремонту обумовлюються з клієнтом, після проведення діагностики та з`ясування точної причини виниклої несправності.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*