Ремонт кавоварок Krups Dolce Gusto

remont-kofevarok-krups-dolce-gustoЕспресо фірми Krups Dolce Gusto останнім часом користуються особливим попитом у споживачів. Вони приваблюють своїми невеликими розмірами, функціональністю і надійністю. Але, як і будь-яка електрична, побутова техніка з часом може вийти з ладу. “Мій-сервіс” має великий досвід роботи в даній сфері і займає лідируючі позиції з надання послуг обслуговування, профілактики та ремонту кавоварок Krups Dolce Gusto.

Етапи обслуговування

Немає необхідності самостійно вести техніку до нас. Ви можете просто залишити заявку на сайті. Наш оператор передзвонить вам для того щоб узгодити точний час, і вам залишиться тільки чекати приїзду кваліфікованого співробітника. Виїзд майстра можливий як по Києву, так і області. Ремонт здійснюється в найкоротші терміни.

Точну вартість ремонту майстер озвучить вам тільки після проведення повної технічної діагностики, яка дасть можливість швидко встановити точну причину несправності. Погодивши вартість роботи, яка буде залежати від ступеня складності дефекту і необхідності зміни комплектуючих, фахівець приступає до усунення поломки. По завершенню проводиться тестування кавоварки і виписується гарантійний чек.

Спектр послуг робіт:

– Профілактичні заходи (очищення від забруднень, декальцинація);
– Технічна діагностика;
– Зміна ущільнювальних гумок, прокладок, фільтрів, хомутів, нагрівального елемента, резервуару для води;
– Відновлення панелі управління, екрану;
– Лагодження плати управління;
– Зміна проводу живлення та вилки і багато іншого.

Не рекомендується самостійно проводити ремонт кавоварки Krups Dolce Gusto, оскільки, не знаючи внутрішнього устрою техніки можна тільки нашкодити. У компанії “Мій-сервіс” працює команда висококваліфікованих фахівців, які мають всі відповідні знання та навички, що дозволяють їм якісно і оперативно ліквідувати різні неполадки.

Поради

Щоб не допустити виникнення серйозних поломок кавоварок Krups Dolce Gusto необхідно своєчасно проводити профілактику, використовувати тільки фільтровану воду, не допускати пошкоджень механічного характеру і дотримуватися простих правил технічної експлуатації. Ці не складно процедури дозволять вам на довгі роки продовжити термін служби вашої кавоварки.

Всі майстерні оснащені спеціалізованим обладнанням, що дає можливість гарантувати оперативність і високу якість всіх послуг, які надає “Мій-сервіс”. У кожній окремій ситуації ми знайдемо індивідуальний підхід до клієнта і допоможемо впорається з усіма виниклими труднощами в ході експлуатації кавоварок Krups Dolce Gusto.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис