Ремонт кавоварок Jura

remont-kofevarok-juraЯкий би надійної не видалася сучасна техніка, у неї є свій термін служби. Сервісний центр “Мій-сервіс” виконує оперативний і якісний ремонт кавоварок Jura в Києві. Ми гарантуємо високу якість діагностики, обслуговування, профілактики та ремонту кавоварок швейцарської фірми Jura.

Можливі неполадки під час експлуатації кавоварок Jura:

– В багатьох місцях протікає вода;
– Недостатньо тиску при подачі води;
– Пристрій шумить, тріщить;
– Немає реакції апарату при включенні в мережу;
– Кава завжди мелітся.

Новітнє спеціалізоване оснащення майстерень дозволяє швидко і точно визначити причину несправності, а досвідчені майстри оперативно і якісно впораються з її ліквідацією. Крім ремонтних робіт фахівці надають допомогу в проведенні різних профілактичних заходів.

Діагностика кавоварок Jura

Перш ніж приступити до будь-яких робіт співробітники СЦ “Мій-сервіс” здійснюють безкоштовну повну технічну діагностику техніки, що дозволить точно визначити причину виниклих неполадок. Цю дію можливо провести як в стаціонарі, так і вдома (у разі адресного виклику майстра). Виклик майстра на будинок або в офіс можливо для жителів Києва та області. Дана послуга передбачена для зручності наших клієнтів, оскільки дозволяє провести ремонт та профілактику, не виходячи з дому в зручний для вас час, при цьому ви можете контролювати весь процес.

При виникненні більш серйозних пошкоджень можливі й такі ситуації, що майстер змушений забрати апарат в стаціонар. Це пов’язано з тим, що необхідно спеціалізоване обладнання та комплектуючі. У такому випадку ви отримаєте відповідний документ.

Наявність прямого доступу до фірмових запчастин від виробника дає можливість гарантувати високу якість замінних деталей і дозволяє в стислі терміни повернути вам готову до роботи кавоварку.

Спектр послуг:

– Діагностика пристрою;
– Установка, налаштування необхідних параметрів;
– Заміна екрану, панелі управління, нагрівального елементу, трубок, прокладок, ущільнювальних гумок, ножів кавомолки;
– Проведення декальцінаціі;
– Очищення від забруднень;
– Відновлення роботи бойлера, заварювального вузла і багато іншого.
Якщо у вас виникли додаткові питання, телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок на нашому сайті. Ми неодмінно вам передзвонимо.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис