Ремонт кавоварок Delonghi

remont-kofevarok-delonghiНесправність кавоварки може трапиться раптово і залишити вас без улюбленого напою. Якщо у вас виникли проблеми в роботі пристрою за оперативною допомогою ви можете звернеться в сервісний центр “Мій-сервіс”. Ми виконаємо обслуговування, діагностику і ремонт кавоварок Delonghi різних моделей і впораємося з будь-поломкою.

Можливі несправності:

– Кавові зерна не перемелюються;
– Не здiйснюється подача води;
– Вода не нагрівається.

Щоб уникнути серйозних дефектів слід дотримуватися простих правил технічної експлуатації. Кавоварка не простий апарат, і при спробах самостійно відновити її роботу можуть виникнути непередбачені “сюрпризи”. Найважливішою умовою для збереження тривалого часу роботи техніки є проведення профілактики. Наші майстри оперативно проведуть всі необхідні роботи з очищення, декальцінаціі і зміні необхідних комплектуючих для того щоб продовжити термін служби вашого пристрою.

Причини виникнення серйозних дефектів:

– Знос деталей з часом;
– Недбале користування;
– Механічні пошкодження;
– Перепади напруги в електромережах;
– Не дотримання правил експлуатації;
– Не вірно налаштування обладнання;
– Несвоєчасне проведення профілактичних заходів.

Довірити проведення ремонту кавоварки Delonghi слід тільки команді кваліфікованих професіоналів центру “Мій-сервіс”. У наших співробітників є багаторічний досвід роботи в даній сфері. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє якісно та оперативно здійснювати лагодження.

Обслуговування кавоварок Delonghi

Ми здійснюємо прийом техніки безпосередньо в майстернях по Києву. А також для зручності клієнтів є можливість викликати майстра додому або в офіс по місту та області. Для цього необхідно залишити заявку. Після чого, співробітники зв’яжуться з вами для узгодження місця і часу проведення ремонту.

Для того щоб точно визначити місце поломки майстер проводить повну діагностику пристрою. Оглянувши кавоварку і з’ясувавши причину несправності, майстер оголосить вартість ремонту. Ціна буде залежати від моделі кавоварки, складності поломки і необхідності зміни комплектуючих. Робота з усунення дефекту не почнеться без вашої згоди.

Наші переваги

Майстерні оснащені спеціалізованим обладнанням та необхідними інструментами. Співробітники мають відповідні навички та знання для роботи з даною технікою. Також полюсом є прямий доступ до оригінальних запчастинах від фірми-виробника. Немає необхідності вести техніку до майстерню, залишивши заявку в обумовлений час майстер приїде до вас. По закінченню всіх робіт ви отримаєте гарантійний чек.

Все це дає можливість здійснювати роботу на вищому рівні і з мінімальними витратами часу.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис