Ремонт кавоварок Bosch

remont-kofevarok-boshУ наш час електричні кавоварки стали невід’ємною частиною домашньої кухні. Німецькі кавоварки мають високу якість і надійність. Але і це не може гарантувати вічну експлуатацію цієї техніки. Є безліч різних причин, які можуть вивести кавоварки Bosch з ладу. “Мій-сервіс” надає послуги з налагодження, діагностики, профілактики та ремонту кавоварок Bosch. Багаторічний досвід та професійний підхід дозволяють нашим співробітникам оперативно справлятися з поломками будь-якої складності.

Пошкодження, які можливі при роботі кавоварок:

– Вода не нагрівається до потрібної температури;
– Не здiйснюється помел кавових зерен;
– Протікає вода;
– Кавоварка не включається.

При виникненні самих найменших видимих ​​дефектів слід відразу ж звернеться до професіоналів, це дозволить уникнути виникнення серйозних несправностей. Наші майстри мають все необхідне для здійснення високоякісного ремонту і профілактичних заходів.

“Мій-сервіс” виконує:

– Зміну бойлера і нагрівального елемента;
– Чистку всієї системи від різних забруднень і накипу;
– Відновлення плати управління;
– Заміна зношених з часом деталей (трубок, хомутів, прокладок, кнопок і т.д.);
– Ремонт заварний установки, помпи, клапанів, кавомолки;
– Зміна дисплея;
– Заточення ножів кавомолки та багато іншого.

Для того щоб не допустити серйозних поломок необхідно заливати тільки фільтровану воду, після кожного використання очищати апарат від залишків кави та інших забруднень, не допускати проникнення рідини в електронну частину пристрою, регулярно проводити профілактичні роботи і дотримувати не складні правила технічної експлуатації.

Переваги сервісного центру “Мій-сервіс”:

– Надання безкоштовної консультації і повної технічної діагностики;
– Спеціалізоване оснащення майстерень;
– Можливість проведення ремонту на дому або в офісі по Києву та області;
– Гарантія якості надаваних послуг;
– Доступ до фірмових запчастин від виробника;
– прийнятні ціни.

Обслуговування кавоварок
Для того щоб безпомилково і швидко визначити причину несправності, майстер проводить діагностику апарату. Перш ніж приступити до ліквідації дефекту вартість роботи обговорюється з клієнтом. Після виконання всіх необхідних робіт проводиться тестування і в обов’язковому порядку виписується гарантійний чек.

Філії майстерень є в кожному районі Києва. Це дозволить вам оперативно вирішити питання щодо ремонту кавоварки. Щоб залишити заявку потрібно всього лише замовити зворотний дзвінок, і ми в найкоротші терміни зв’яжемося з вами.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис