Ремонт кавоварок Bork

remont-kofevarok-borkБудь-яка, навіть сама надійна техніка може поламатися, і кавоварка фірми Bork не є винятком. Не варто зневірятися якщо ваша техніка вийшла з ладу професіонали сервісного центру “Мій-сервіс” нададуть незамінну допомогу якісно і оперативно. Ми вже довгий час надаємо свої послуги з ремонту кавоварок Bork. Наші майстри добре розбираються в пристрої даного апарату.

Несправності, які зустрічаються при роботі кавоварок bork:

– З ріжка тече вода;
– Чутні сторонні шуми;
– Зменшилася сила подачі струменя або сама струмінь;
– Не здiйснюється помел кавових зерен;
– Немає реакції при підключенні до мережі;
– Немає змін при перемиканні кнопок на панелі управління;
– На екран виводиться помилка.

Не варто самостійно виконувати ремонт, тому що це може спричинити за собою втрату часу і коштів, або остаточно вивести кавоварку з робочого стану. У таких випадках краще звернеться за допомогою до професіоналів СЦ “Мій-сервіс”.

Ми здійснюємо:

– Повну технічну діагностику пристрої, що дасть можливість швидко і точно встановити причину несправності;
– Зміну вийшли з ладу комплектуючих, на їх місце ми встановлюємо оригінальні деталі від виробника;
– Наладку та профілактичні заходи, такі як очищення від забруднень, зміна фільтрів, декальцинація;
– Тестування техніки і багато іншого.

Для того, щоб кавоварка прослужила вам довгий час, їй необхідний відповідний догляд, використання тільки якісної кави та фільтрованої води.

Переваги фірми “Мій-сервіс”

Ми надаємо нашим клієнтам безкоштовну консультацію фахівців і діагностику кавоварок. Наші майстерні оснащені спеціалізованим обладнанням, завдяки якому ремонт проводиться в найкоротші терміни. Після огляду майстром вийшов з ладу апарату і визначення точної причини дефекту, клієнтові оголошується вартість ремонту. Після проведення всіх робіт виконується тестування кавоварки. Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантійний чек.

Для зручності клієнтів пропонуємо скористатися послугою виклику майстра додому або в офіс. Це дозволить вам заощадити свій час і дасть можливість контролювати весь процес роботи. Дана послуга діє по Києву і області.

Також сервісний центр “Мій-сервіс” здійснює ремонт кавоварок та інших марок: Saeco, Bosch, Delonghi, Gaggia.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис