Без категорії

Ремонт капучинаторів

Zemanta Related Posts ThumbnailКапучинатор призначений для приготування з молока повітряної піни. На ринку представлена ​​велика безліч різних марок і моделей, вбудованих і автономних капучинатором. “Мій-сервіс” допоможе вам відремонтувати капучинатор підключений до кава-машині, паровий, паро-механічний, автономний ручний, автономний автоматичний. Наші фахівці мають всі необхідні навички і кваліфікацію для того, щоб гарантувати високу якість робіт та оперативність.

Ряд надаваних послуг:

– Консультація кваліфікованих співробітників;
– Безкоштовна технічна діагностика;
– Профілактичні заходи (чищення від різних забруднень);
– Зміна вийшли з ладу комплектуючих

Основною причиною виходу з ладу капучинатора підключеного до кава-машині є скупчення великої кількості опадів і накипу. В автономному капучинатором часто виходить з ладу електронна частина пристрою. Щоб не допустити цього необхідно дотримуватися правила технічної експлуатації та регулярно проводити прочищення та декальцинацію пристрою.

Ремонт капучинатором в Києві

Наші майстерні є в кожному районі міста. Також, якщо ви не маєте можливості або часу доставити техніку до нас у стаціонар, можна скористатися послугою кур’єра або викликати майстра безпосередньо додому в будь-який зручний для вас час. Ця послуга доступна для жителів Києва та області.

Не рекомендується проводити самостійний ремонт капучинатора, оскільки цим ви можете нашкодити пристрою. І тоді при зверненні в спеціалізований сервіс центр з ремонту капучинатором, майстру доведеться затратити більше часу на його відновлення.

Всі майстерні “Мій-сервіс” мають спеціалізоване оснащення, прямий доступ до складу з оригінальними запчастинами. Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте гарантійний чек. Наші співробітники не залишать без уваги жодного клієнта і знайдуть індивідуальний підхід до кожного.

Більш детальну інформацію про те, як працює наш сервісний центр по капучинатором ви можете дізнатися за телефоном або відвідати одну з наших майстернях.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*