Ремонт холодильних компресорів

remont-holodilnih-kompresorovДля здійснення якісного ремонту холодильних компресорів ви можете звернеться за допомогою в наш сервісний центр. Для того щоб скористатися нашими послугами необхідно доставити пристрій в нашу майстерню (такі є в кожному районі Києва) або викликати матера безпосередньо на місце знаходження обладнання. Зручність цієї послуги полягає в повному контролі вами всіх виконуваних робіт, а також можливість отримати безкоштовну консультацію від професіонала.

Майстри нашого центру регулярно підвищують свою кваліфікацію і навички, які дозволяють оперативно справлятися з різними поломками холодильних компресорів виникли в ході їх експлуатації. Ми приймаємо на обслуговування холодильні компресори різних марок і моделей.

Ми здійснюємо наступні роботи:

– Повна діагностика і виявлення різних дефектів в роботі компресорів, що дозволяє нам оцінити рівень зносу деталей;
– Перемотування статора;
– Складання та тестування апарату;
– Вакуумна просочення;
– Заміна прокладок і ущільнювальних гумок;
– Очищення від всіляких забруднень, які сприяють перегріву компресора і подальшого виходу з ладу.

При роботі з холодильними компресорами ми використовуємо сучасне обладнання та інструменти. Також у випадку необхідної заміни комплектуючих на їх місце ми встановлюємо фірмові, оригінальні деталі.

Етапи проведення сервісного обслуговування:

1. Перш ніж приступити до усунення дефектів, майстер проводить повну технічну діагностику, яка дозволяє точно і швидко з’ясувати пошкоджений елемент пристрою.
2. Озвучування і узгодження вартості ремонту з клієнтом.
3. Тільки після підтвердження замовником, майстер приступає до ліквідації поломки.
4. Після проведення всіх необхідних робіт, проводиться тестування обладнання.
5. По завершенню ми виписуємо гарантійний чек.

Звернувшись до наших висококласним фахівцям ваш холодильний компресор прослужить вам ще довгий час, і нашим обслуговуванням ви залишитеся задоволені. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном або замовити зворотний дзвінок на сайті.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис