Без категорії

Ремонт хлібопічок

Ремонт хлебопечек

 

Ремонт хлібопічок в Києві

Наші фахівці ремонтують хлібопічки будь-яких виробників швидко і якісно. Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний ремонт і доступні ціни. Приймаємо в ремонт хлібопічки таких виробників, як: Binatone DEX Gorenje Kenwood LG Liberton Mirta Moulinex Panasonic Philips Redmond Rotex Saturn Zelmer та інші.
Основними причинами поломок стають:

 • Порушення правил експлуатації, завантаження інгредієнтів, які не відповідають правилам
 • Перепад напруги в електромережі
 • Завантажують компоненти без контейнера
 • механічні ушкодження

Майстри нашого сервісного центру мають багаторічний досвід роботи з побутовою технікою, досконало знають її пристрій. Якщо у Вас зламалася хлібопічка – сміливо звертайтеся до наших фахівців. Ми відновимо якісно і Ваша хлібопічка прослужить ще довгі роки.

Наш сервісний центр на ринку вже більше 8-ми років і нас рекомендують своїм друзям і знайомим, так як якість наших робіт завжди вище наших цін. Завдяки оперативності наших майстрів, Ви зможете порадувати себе свіжою випічкою.

Цена работы: 299 грн
 1. Anna Відповіcти

  У меня хлебопечка Мулинекс, старая, https://citykey.net/review/do-sih-por-ne-znayu-poluchitsya-hleb-ili-net аналогичная модель, много лет служит, но там в чане для хлеба штырь, на который насаживаю лопатку для мешания, стал со временем выпадать , и тесто протекает внутрь. Хотела бы заменить или сам штырь, или весь лоток. Сколько стоит такая услуга?

   • Администратор Відповіcти

    Добрый День!!
    50/50 320грн

   Задайте вопрос

   *