Ремонт ігрових консолей Nintendo Wii

black-nintendo-wii_11

Ігрові консолі Nintendo Wii – це представники приставок сьомого покоління . Основна перевага такої приставки це симулятивное управління . Таке управління визначає положення в тривимірному просторі. Персонаж максимально реалістично повторює рухи гравця.
Всі ігрові консолі випускаються даним виробником вельми надійні , але як і будь-яка техніка збої в роботі бувають . Наші майстри ремонтують приставки Nintendo Wii в Києві. Найчастіше звертаються клієнти зі скаргами на те , що приставка не читає диски , не включається або потрібно перепрошивка приставки.

Якщо Wii не читає диски – швидше за все проблеми з приводом. Часто це пов’язано з механічними пошкодженнями або необережним обращенііем , фізичним зносом.
Лазерні головки виходять з ладу в слідстві попадання пилу або використання піратських дисків.
Потрібне оновлення прошивки або відновлення після повного брика або полубріка .
Керуючі контролери ламаються через механічних пошкоджень. Не забувайте в процесі гри надягати спеціальні лямки на руки , що б нічого не пошкодити.
Якщо у Вашій ігровою приставкою трапилася неприємність і вона почала працювати некоректно або взагалі не працює , приносите до нас в сервісний центр . Ми не радимо займатися ремонтом самостійно , так як пошкодити нутрощі приставки можна навіть при розбиранні корпусу , не знаючи всіх тонкощів і конструктивного пристрою консолі. Наші майстерні обладнання усім необхідним для якісного ремонту ігрових консолей. Інженери мають величезний досвід не тільки в ремонті приставок Nintendo Wii , а й приставок Sony PlayStation , psp , Microsoft Xbox . Робимо ремонт максимально швидко і якісно , надаємо гарантію на всі види послуг.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис