Без категорії

Ремонт Galaxy Note

Ремонт Samsung-galaxy-note

Ремонт мобільного телефону Samsung Galaxy Note , Galaxy S і планшетів Galaxy Tab

У нашому сервісному центрі проводиться ремонт будь-яких телефонів і планшетів Samsung , зокрема серії Galaxy Note. Ремонт виконується на високопрофесійному обладнанні досвідченими інженерами. Крім телефонів Самсунг ” Мій -Сервіс” ремонтує апарати інших брендів: Nokia , Apple iPhone , Sony , HTC , LG , Motorolla та інші мобільні телефони.

Основні скарги з якими звертаються власники телефонів Samsung Galaxy Note :

 1. Розбитий або тріснуть дисплей. Причиною є механічне пошкодження телефону (удар або падіння ) . При такій несправності потрібно заміна сенсора або дисплея або модуля в зборі.
 2. Подряпаний або тріснуть корпус. Потрібно заміна пошкоджених корпусних частин .
 3. Ваш телефон не заряджається або не тримає заряд. При такій скарзі на працездатність потрібно заміна контролера харчування або акумуляторної батареї.
 4. На фотографіях з’явилися плями або смужки. При такій несправності потрібно заміна камери телефону .
 5. При розмові не чути того, хто дзвонить або співрозмовника . При такій поломці потрібно буде замінити динамік або мікрофон , в рідкісних випадках виходить з ладу шлейф.
 6. Не працюють роз’єми зарядки , роз’єми USB. При таких проблемах потрібно буде замінити роз’єм або роз’єми.
 7. Не працюють навушники при підключенні до телефону. У цьому випадку буде потрібно заміна роз’єму гарнітури. Роз’єм гарнітури змінюється разом з поліфонічним динаміком.
 8. Телефони Samsung Galaxy Note не бачать сім-карту , немає зв’язку . У такому випадку потрібно заміна слота для сім-карти , в деяких випадках допомагає перепрошивка телефону.
 9. Телефон не вмикається. При такій поломці потрібно повна діагностика телефону для виявлення причини його непрацездатності . Після діагностики майстри нашого сервісного центру повідомлять поломку і вартість ремонтних робіт. Дуже часто буває , що з ладу виходить флеш -пам’ять телефону , буде потрібно її заміна .
 10. Телефон не працює після механічного впливу або попадання вологи. У цьому випадку теж буде потрібно діагностика .
 11. Телефон перезавантажується , завантажується до логотипу і гасне . Така несправність пов’язана найчастіше з програмним забезпеченням. Буде потрібно перепрошивка телефону. Наші майстри зроблять перепрошивку швидко і за помірну плату.

Якщо з вашим телефоном або планшетом трапилася яка-небудь поломка – звертайтеся в наш сервісний центр . Ми не рекомендуємо проводити ремонти в ларьках переходів метро і в подібних ” майстерень ” . Наші майстри мають великий досвід роботи з апаратами Samsung Galaxy Note . У нас власний склад запчастин , що значно скоротить термін ремонту і його вартість . Якщо в вищепереліченому списку Ви не знайшли несправність , яка сталася у вашому випадку – звертайтесь до нашого кол-центру для уточнення всієї потрібної інформації.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*