Без категорії

Ремонт електродвигуна витяжки

Zemanta Related Posts ThumbnailВитяжка – це необхідний елемент будь-якої кухні. І вихід її з ладу може спричинити за собою безліч незручностей. При дотриманні всіх необхідних правил експлуатації та своєчасне проведення профілактики дозволять вашій витяжці пропрацювати дуже довго. Але якщо все ж поломка сталася, не варто панікувати, краще звернеться за допомогою до професіоналів нашого сервісного центру.

Несправності, за якими можна судити про поломку двигуна:
– Робоче освітлення, а тяги немає (можливо роз’єднання або перегоряння контактів); – Не спрацьовує перемикач швидкостей;

– Витяжка взагалі не світиться і не реагує.

Якщо все ж таки сталося щось подібне, наші майстри постараються повернути двигун до роботи. Не варто займатися самоліквідацією поломки, оскільки двигун найдорожча деталь витяжки і нашкодивши вам можливо доведеться купувати нову техніку.
Поради фахівців:
– Дотримуйтесь правил технічної експлуатації;
 – Своєчасно проводите очистку фільтрів і решітки;

– Відключати витяжку після роботи від мережі, так як від перепадів напруги можуть перегоряти лампочки, запобіжники і вийти з ладу електродвигун.

Виконання роботи
Наші співробітники постійно підвищують свої знання і кваліфікацію. По приїзду майстер спочатку проведе візуальний огляд пристрою, потім здійснить повну технічну діагностику, що дозволить йому точно визначити несправність. Сучасне обладнання допоможе якісно усунути поломку. По завершенню майстер випише гарантійний чек.
Для зручності наших клієнтів майстра за доступними цінами проводять ремонт витяжок на дому. Щоб скористатися даною послугою вам необхідно зв’язатися з нами зручним для вас способом. Будемо раді у наданні вам кваліфікованої допомоги.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*