Ремонт електродвигуна пилососів

remont-elektrodvigatel-pilesosovОсновною деталлю кожного пилососа незалежно від марки і модифікації є електродвигун. Як і багато деталі пилососа, двигун також схильний до зносу. Продовжити термін його служби можливе при точному дотриманні правил прописаних в інструкції і спеціалізованому проведенні профілактичних заходів.

“Мій-сервіс” виконує висококваліфікований ремонт ел двигунів пилососів в Києві. До обслуговування ми приймаємо електродвигуни від різних моделей пилососів. Наш сервіс співпрацює як з приватними особами, так і з різними підприємствами. Наші філії є в будь-якому районі міста, а також возможет виїзд майстра по області.
Основними причинами поломки електродвигуна пилососа може стати:
– Сильно забруднені фільтри і пиловий мішок;
– Перегрів пристрою при тривалій роботі;
– Проникнення у всередину рідини.
Щоб не допустити поломки необхідно робити перерви в процесі роботи, для охолодження двигуна. Забиті фільтри не рекомендується прати, їх необхідно змінити на нові, оскільки це також дає велике навантаження на двигун. Якщо ви почули неприємний запах під час роботи пристрою, слід звернеться в сервіс по ремонту електродвигуна пилососа.
Симптоми поломки двигуна:
– Пристрій не включається;
– Чути сильний гул і шум при роботі;
– Сильні вібрації і тріск;
– Чути запах горілого і йде дим.
Не варто забувати, що ел. двигун – це досить складний механізм, тому його ремонт слід доручити фахівцям. Для проведення якісного та оперативного ремонт ел двигуна пилососа необхідна наявність спеціалізованого обладнання та інструментів, а також навички, знання та досвід.
Сервісне обслуговування

Відремонтувати електродвигун пилососа в стислі терміни вам допоможуть майстри “Мій-сервіс”. Вони проведуть безкоштовну діагностику, дадуть кваліфіковану консультацію, в разі необхідності замінять деталь на нову, оригінальну від виробника. У нас є послуга виклику майстра додому, яка дозволить вам контролювати весь процес роботи майстра. По завершенню ви отримаєте гарантійний талон.
Замовляйте послуги у нас, і ви залишитеся задоволені.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис