Ремонт електро-матраца

remont-elektromatrasУ найсуворішу зиму своїм теплом вас можуть обігріти не тільки каміни і батареї, але і сучасні електро-матраци. У багатьох країнах з дуже суворими зимами люди вже давно використовують їх для свого обігріву. Також і у нас вони стають дуже популярними. Скориставшись матрацом хоч раз, ви вже не зможете від нього відмовитися. Як і у всі речей матрац має свій термін служби.

Наш сервісний центр допоможе вам повернути до життя ваш електро-матрац. При виникненні будь-яких неполадок в його роботі, ви можете самостійно доставити його в одну з наших майстерень, які є в кожному районі Києва. Якщо у вас немає часу або можливості, тоді ви можете скористатися послугою «Виклику майстра додому».

Поширені несправності електро-матраців:

– Перегоряння світлодіодів;
– Вихід з ладу нагрівальних елементів;
– Поломка перемикача і запобіжника;
– Несправність вилки і дроти підключення до мережі.

Не варто пробувати самостійно усувати поломку, оскільки необхідно досконально знати пристрій матраца і мати всі необхідні навички. Наші майстерні мають повну технічну оснастку і найнеобхідніші інструменти, що дозволяє оперативно і якісно виконувати всі роботи.

Поради наших фахівців:

– Після кожного використання необхідно відключати електро-матрац від мережі;
– Не варто занадто сильно складати матрац, що не допустити переломів проводів;
– Не в якому разі не гладьте матрац і не стирайте його в пральній машинці;
– Уникайте попадання вологи в блок перемикача.

Порядок проведення робіт

Перш ніж приступити до ліквідації дефекту, майстер проводить повну діагностику пристрої, завдяки цьому він точно встановить причину поломки. Клієнту для підтвердження оголошується вартість виконуваної роботи, яка залежить від ступеня пошкодження і необхідності зміни комплектуючих (натомість вийшли з ладу ми встановлюємо оригінальні деталі від фірм-виробників). Після згоди замовника майстер усуває всі наявні дефекти, тестує працездатність. По завершенню видають клієнту гарантійний чек.

Якщо у вас виникли питання, задати їх можна по телефону, або замовивши зворотний дзвінок, і ми неодмінно передзвонимо вам.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис