Без категорії

Ремонт дзеркального фотоапарата Сanon

Zemanta Related Posts ThumbnailДзеркальні фотоапарати Canon задоволення не з дешевих, тому у разі виникнення будь-яких несправностей їх ремонт варто довірити професіоналам, які володіють відповідними знаннями, навичками і мають великий досвід роботи з технікою даного виду. Співробітники нашого сервісного центру мають всі ці та багато інших переваг і з величезним задоволенням прийдуть до вас на допомогу.

Фахівці наших майстернях мають багаторічний досвід роботи і відповідні знання для того щоб провести ремонт і сервісне обслуговування дзеркальних фотокамер Canon на вищому рівні витративши при цьому мінімум часу. Наші майстерні розташовані в кожному райоене міста Києва, також для вашої зручності ви можете викликати майстра додому.
Ситуації, в яких неодмінно потрібно звернеться за допомогою:
– Відсутність відповідної реакції на ваші дії;

– Зіпсувалося якість знімків;

– Камера періодично висне або довільно відключається;

– Заклинило затвор;

– Тріщина на дисплеї;

– При пошкодженнях механічного характеру;

– У разі проникнення всередину піску або рідини.
Проведення повної технічної діагностики допоможе нашим майстрам точно визначити несправність. Не варто займатися ремонтом самостійно, так як це може призвести до непередбачених наслідків і відняти у вас багато часу і коштів.
Надаємо наступний ряд послуг по обслуговуванню дзеркальних камер:
– Здійснення профілактичних заходів;

-очищення від різного роду забруднень;

– Лагодження всіх наявних роз’ємів;

– Зміна дисплея;

– Відновлення та зміна спалаху камери;

– Налаштування програмного забезпечення;

– Ремонт об’єктиву;

– Відновлення і заміна деталей корпусу і багато іншого.
Наші майстерні оснащені новітньою сучасною технікою. Прямий доступ до фірмових запчастин, дає нам можливість гарантувати якість замінених деталей і встановлювати на послуги доступні ціни. Наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє оперативно виконувати свою роботу. Ми працюємо на результат.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*