Без категорії

Ремонт духовок і парових шаф

siemens_steamer_02

На сьогоднішній день харчуватися в закладах громадського харчування і ресторанах досить дороге задоволення , багато хто воліє готувати їжу самостійно , для цього сучасні кухні оснащують великою кількістю побутової техніки. До їх числа відносять духовки і духові шафи . Духові шафи дозволяють приготувати їжу не використовуючи жир , приготування відбувається під впливом гарячої пари , що дозволяє зберегти максимум корисних речовин в їжі. Але, як і будь-яка інша техніка духові шафи схильні до поломок . Наш сервісний центр надає послуги з ремонту духовок і духових шаф в місті Києві , ми ремонтуємо максимально швидко і якісно.
Найчастіше, така техніка , як духовка , вбудована в меблі і зняти її вельми проблемно , для того , що б привезти в майстерню на обслуговування. Наші майстри виїдуть додому до замовника і самостійно витягнуть її і відремонтують . Для того , що б запросити майстра додому , зателефонуйте в наш сервісний центр і залиште замовлення. Ми надаємо виїзд майстра в будь-який район міста Києва , а наші ціни Вас приємно порадують .

У нас є така послуга , як терміновий ремонт духової шафи або духовки . Духові шафи техніка майже не замінна для сучасної господині , звернувшись в наш сервіс і замовивши терміновий ремонт , майстер виїде до Вас негайно і надасть якісні послуги по ремонту. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини виробника для заміни та надаємо гарантійний термін на всі види ремонту . У найстисліші терміни ми зможемо відремонтувати і встановити духову шафу у Вас вдома .

Хочемо звернути Вашу увагу , на те , що виконувати ремонт духових шаф і духовок самостійно – заборонено ! Так як ремонтні роботи такої техніки увазі виконання ряду правил безпеки , невиконання цих правил може призвести до короткого замикання або пожежі . Наші фахівці проходять спеціальне навчання , перед тим , як приступати до своєї роботи. Тільки висококваліфікований майстер зможе якісно , швидко і головне безпечно відремонтувати духовку або духову шафу у Вас вдома . Телефонуйте і викликайте майстра.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*