Без категорії

Ремонт духових шаф

Zemanta Related Posts ThumbnailНаш сервісний центр здійснює лагодження духовок різних марок і моделей як в стаціонарі, так і вдома. Скориставшись даною послугою, ви отримаєте якісну наладку, яка буде виконаний в найкоротші терміни і за прийнятними цінами. Для зручності наших клієнтів майстер виїжджає за вказаною в заявці адресою і в призначений час як по Києву, так і по області.

Експерти нашої майстерні мають великий досвід роботи з усунення несправностей і повного сервісного обслуговування духових шаф.
Спектр надаваних нами послуг:
– сервісне обслуговування;

– Проведення профілактичних робіт;

– Усунення поломок різного роді і ступеня складності;

– Зміна гумок, прокладок та інших комплектуючих і багато іншого.

Поломки, при виникненні яких необхідно звернеться за допомогою до професіоналів:

– Вихід з ладу вентилятора;

– Духовка не включається зовсім;

– Збій в програмному забезпеченні;

– Не спрацьовує задана програма;

– Не виконується електричний підпалив;

– Пошкодження корпусу духовки.

Послідовність виконання заявки
Для того щоб скористатися послугою проведення наладки на дому, вам необхідно заповнити заявку або замовити зворотний дзвінок на сайті. Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з вами для підтвердження місця і часу проведення робіт. По приїзду майстер проведе повну технічну діагностику для точного виявлення поломки. Потім озвучить ціну, і після підтвердження клієнта приступить до ліквідації несправності. Завершальним етапом буде перевірка на працездатність всіх наявних функцій техніки і виписка гарантійного чека.
По мимо необхідних робіт, під час проведення майстром ремонту ви можете задати всі ваші запитання та отримати ряд цінних порад з експлуатації та догляду духової шафи.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*