Ремонт Dock станцій

remont-doсk-stancii“Мій-сервіс” виконує гарантійний та післягарантійний ремонт Dock станцій у Києві. До обслуговування ми приймаємо dock станції різних марок і модифікації. Маючи високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи, наші співробітник допоможуть усунути поломки будь-якого ступеня складності.

Dock станція – це багаторознімних пристосування, яке дає можливість синхронізувати дані, заряджати різні мобільні пристрої, підключати одночасно безліч техніки такий як телефони, ноутбуки, планшети, фото і відео камери та інше. Харчування dock станція отримує від мережі.

Поломки, які можуть виникнути в ході експлуатації dock станції:

– Вихід з ладу головки жорсткого диска;
– Пошкодження дисплея;
– Від’єднання контактів на системній платі;
– Пошкодження корпусу при недбалому поводженні з пристроєм;
– Несправність роз’ємів;
– Поломка блоку живлення.

“Мій-сервіс” допоможе відремонтувати Dock станцію якісно і оперативно. Все це можливо завдяки професіоналізму співробітників, сучасному оснащенню і інструментам, наявності складу з фірмовими запчастинами.

Наш сервіс центр з ремонту Dock станцій надає широкий спектр послуг:

– Консультація грамотних фахівців;
– Повна технічна діагностика станції;
– Профілактичні заходи (очищення від забруднень і т.д.);
– Відновлення або зміна блоку живлення;
– Заміна або ремонт роз’ємів;
– Лагодження та відновлення деталей корпусу і багато іншого.

Сервісний центр по Dock станціям

Щоб скористатися нашими послугами ви можете залишити заявку на сайті або зв’язатися з нами по телефону. Якщо у вас немає можливості самостійно доставити техніку до нас, ви можете викликати майстра на будинок по Києву і області. Після узгодження місця і часу проведення ремонту майстер проводить технічну діагностику Dock станції, це дозволить точно визначити причину поломки.

Озвучивши вартість клієнту і отримавши від нього підтвердження, фахівець приступає до ліквідації несправності. Закінчивши основний етап роботи проводиться тестування пристрою. По закінченню майстер виписує гарантійний чек.

Більш детальну інформацію про вартість і терміни проведення тих чи інших робіт можна дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону або відвідавши наш офіс.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис