Без категорії

Ремонт бормашини

Zemanta Related Posts ThumbnailЦей професійний інструмент використовується в різних сферах. З часом бормашини, як і будь-яка інша техніка можуть ламатися і її ремонт необхідно довірити висококваліфікованим професіоналам. Наш сервісний центр добре зарекомендував себе у сфері обслуговування і ремонту техніки і звичайно ж бормашин. Наші майстри досконально знають, як влаштована дана техніка, так що впорається з її поломками їм не складе.

Причини виходу з ладу бормашин

Несправності з бормашинами трапляються з різних причин: пошкодження механічного характеру (удари, падіння), скачки напруги в електромережах (якщо прилад працює від мережі), установка насадок від інших фірм-виробників, нерегулярне проведення профілактичних робіт і не дотримання правил технічної експлуатації.

Поширені несправності при експлуатації бормашин:

– Поломка електромотора;
– Поломка різних насадок;
– Пошкодження дроти живлення або вилки;
– Не відбувається обертання бору;
– Вихід з ладу різних комплектуючих.

Майстерні нашого центру оснащені сучасним, спеціалізованим обладнання. Це дозволяє точно і швидко визначити несправність і якісно її ліквідувати. Також можливий виїзд майстра додому по місту та області, це дозволить вам контролювати вагу процес обслуговування та задати всі питання по догляду та експлуатації бормашини.

Послідовність твори ремонтних робіт:

– Майстер проводить повну технічну діагностику;
– Погоджує вартість ремонту із замовником;
– Після підтвердження виконує всі необхідні роботи з усунення дефекту;
– Перевіряє працездатність бормашини;
– Вписує гарантійний чек.

Вартість буде заздрість від марки і моделі, від ступеня ушкоджень і необхідності заміни деталей, які ми безпосередньо поставляємо від фірми-виробника. Більш детально ви можете дізнатися про це, відвідавши нашу майстерню або зв’язавшись по телефону. Надамо оперативну та кваліфіковану допомогу кожному нашому клієнту.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*