Без категорії

Ремонт БФП Сanon

Zemanta Related Posts ThumbnailМФУ – це багатофункціональний пристрій, який користується особливою популярністю не тільки в офісах, але і вдома. Ця техніку дозволяє сканувати, роздруковувати і копіювати як звичайні документи, так і фотографії і багато іншого. Основне завдання нашого сервісного центру – допомогти кожному нашому клієнту привести МФУ Кенон в робочий стан і провести всі необхідні профілактичні роботи.

Фахівці наших майстернях володіють усіма необхідними навичками і великим багажем знань, що дозволяє їм оперативно відновити техніку. Сучасні інструменти та новітнє обладнання дають можливість майстрам точно визначити і якісно усунути різні несправності.
Неполадки, які можуть виникнути при роботі з МФУ:
– Поломка скануючого блоку;

– Не працює механізм захвату паперу;

– Несправність плати;

– На дисплеї виводиться помилка в роботі;

– Вихід з ладу панелі управління;

– На аркушах з’являються смуги;

– Знос механічних частин.
Зачату при проведенні профілактики і дбайливому зверненні можна уникнути серйозних поломок. Ремонт цієї техніки краще доручити професіоналам, які добре знайомі з роботою даного пристрою.
Процедури, які виконують наші фахівці:
– Зміна гальмівної площадки;

– Зміна пристрою подачі паперу;

– Зміна гумового вала;

– Зміна елемента наколювання і лампи;

– Ремонт і відновлення дисплея;

– Профілактика шестерень і різних дрібних механізмів;

– ТО і налагодження ПЗ;

– Профілактичні процедури (очищення, настройка, змащування);

– Заправка картриджів та ін.
Всі ці та багато інших процедури можливе провести в будь-якому нашому сервісному центрі Києва, а також клієнт може викликати співробітника на будинок або в офіс. Ми працюємо по Києву і області. В ході ремонту при необхідності ми замінимо вийшли з ладу деталі на нові оригінальні безпосередньо від фірми-виробника.
Ми впевнені в якості виконаної роботи на 100% і це дозволяє нам по завершенню ремонту видати клієнту гарантійний чек. Ціна на виконання ремонту буде залежати від складності дефекту і вартості деталі (у випадку необхідної її заміни). Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону. Будемо раді надати вам допомогу в складну хвилину.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*