Без категорії

Ремонт БФП Samsung

Zemanta Related Posts ThumbnailМФУ фірми Samsung користуються особливим попитом в офісах, а також не рідко застосовуються в домашньому використанні завдяки надійності і багатофункціональності. Але жодна техніка не застрахована від ремонту. При виникненні будь-яких проблем про повної працездатності вашого пристрою подбають майстри нашого сервісного центр.

Причини, які можуть вивести з ладу МФУ:

– Не вірно установка і налагодження;
– Збій в роботі програмного забезпечення;
– Скачки напруги в електромережах;
– Недбале поводження;
– Не дотримання правил технічної експлуатації.

Не варто братися за самостійне усунення поломки, це може послужити виникненню ще більш серйозних дефектів і вивести прилад із ладу остаточно. Маючи багаторічний досвід роботи в даній сфері, наші майстри впораються з будь поломкою оперативно.

Поширені ознаки поломки МФУ:

– Чутні не природні даному пристрою звуки при роботі;
– На екран виводиться повідомлення про помилку;
– Не проводиться друк або сканування;
– Відсутня реакція кнопок;
– Заминає папір;
– Збій в програмному забезпеченні;
– Зовсім не включається.

Перш ніж приступити до ремонту наші фахівці проводять повну технічну діагностику, що дає можливість завдяки сучасному обладнанню швидко визначити несправність. У разі необхідної заміни несправної деталі, на її місце ми встановимо фірмову запчастина від заводу-виробника Samsung.

Філії наших майстернях розташовані в кожному районі Києва, так що знайти нас вам не складе особливих труднощів. Якщо у вас немає можливості або часу для транспортування БФП до нас, ви можете викликати майстра додому або в офіс. Перш ніж приступити до виконання всіх необхідних робіт, майстер озвучить вам причину поломки і її вартість і лише після Вашого підтвердження приступить до ліквідації.

На весь спектр надаваних нами послуг ми видаємо гарантійний чек. Якщо тут ви не знайшли відповідь на яке вас цікавить, дізнатися більш детальну інформацію можна зв’язавшись з нами по телефону або відвідавши наш центр.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*