Без категорії

Ремонт БФП Еpson

Zemanta Related Posts ThumbnailНаш сервісний центр здійснює лагодження та профілактику різних моделей МФУ і Epson в тому числі. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи з пристроями даного типу. Наявність відповідних знань всіх необхідних інструментів дає можливість точно і швидко визначити місце поломки і усунути її в найкоротший рмемя.

Для зручності наших клієнтів філії наших майстернях є в кожному районі Києва, а також надається можливість викликати майстра на будинок або офіс по місту та області.
При роботі з МФУ Epson ніхто не застрахований від таких несправностей:
– Видає помилку застрягання;

– Механізм не захоплює папір;

– Неякісна робота сканера;

– Не повністю друкують зображення;

– На дисплей виводить різні помилки;

– БФП не реагує взагалі.
Ремонт всіх цих та інших несправностей слід доручити професіоналам. В наявності у нас є новітня оснащення та доступ до складу оригінальних запчастин. Все це дозволяє встановлювати прийнятні ціни на весь спектр послуг.
Ми надаємо наступний ряд послуг:
– Установка і налагодження БФП;

– Проведення профілактичних робіт (очищення, змащування);

– заправка картриджів;

– Оперативний ремонт будь-якого ступеня складності;

– Заміна що вийшли з ладу деталей (використовуючи тільки фірмові);

– Адресний ремонт;

– Повна технічна діагностика;

– Тестування БФП на працездатність всіх функцій.
Вартість і швидкість наладки залежить від складності дефекту і необхідності заміни, і наявності запасних частин. Для того, щоб скористатися нашим сервісом вам слід заповнити заявку або замовити зворотний дзвінок на сайті, або зв’язатися будь-яким зручним для вас способом. Ми миттєво відреагуємо і передзвонимо вам для узгодження місця і часу проведення ремонту.
Першим ділом, для виявлення точної причини майстер проведе діагностику, далі погодить з вами вартість і після приступить до усунення несправності. По закінченню проводиться тестування пристрою, і майстер виписує гарантійний чек.
Також ми здійснюємо сервісне обслуговування та інших марок МФУ Сanon, HP, Samsung.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*