Без категорії

Ремонт апаратів для ультразвукової чистки

Zemanta Related Posts ThumbnailПопулярність апаратів ультразвукової чистки обумовлена ​​їх високою ефективністю, простотою і мінімумом протипоказань. Їх можна зустріти в більшості сучасних косметичних центрів. Це досить багатофункціональні пристрої. Їх використовують для очищення і глибокого мікро-масажу шкіри, надаючи відчутний омолоджуючий ефект.

Як правило, ультразвуковий апарат має досить просту конструкцію і складається з електронного блоку в який вбудований спеціальний ультразвуковий перетворювач. Пристрій генерує коливання, які передаються тонким металевим лопаток. Ремонт даного приладу не займе багато часу.

Якщо ваш апарат для ультразвукового чищення зламався і перестав працювати, ви завжди можете звернутися до послуг нашої майстерні. Кваліфіковані співробітники нашої компанії, проводять якісний ремонт ультразвукових апаратів незалежно від типу і моделі пристрою.

Гідності нашого сервісу:

– Адекватна цінова політика;
– Надання гарантії якості;
– Надання послуг з виїздом майстра додому;
– Спеціалізоване обладнання та інструменти;
– Наявність оригінальних заводських деталей;
– Високий професіоналізм наших співробітників.

Відділення нашого сервісного центру розташовані в багатьох районах Києва. Наші фахівці здійснюють виїзд на будинок як по місту, так і в межах Київської області. Також ви можете замовити зворотний дзвінок, або просто залишити заявку на сайті.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*