Прошивка Xbox 360

Перепрошивка xbox

 

Xbox це найбільш популярна консоль у багатьох геймерів. Як і у інших пристроїв, у неї є позитивні і негативні сторони, однак це не впливає на її актуальність. Однак вартість ліцензійних дисків досить велика, тому багато геймери зацікавлені у використанні піратських дисків або стандартних болванок.

При самостійній перепрошиванню приставки і дашборда слід розуміти, що прошивається НЕ приставка Xbox, а привід для дисків. Після її виконання можна буде насолоджуватися захоплюючою грою як з ліцензійних дисків, так і з їх копій.
Отже, прошивка xbox і xbox slim дає можливість запускати ігри з звичайних болванок. Правильно прошити консоль Microsoft xbox 360 можуть всього кілька сервісних центрів Києва. Деякі умільці мають можливість зробити самостійно. Однак, велика ймовірність того, що після здійснення прошивки дилетантами, консоль не запуститься. Тому рекомендуємо звертатися в професійний сервісний центр, а не до “майстрам” в лотку на ринку.

При виході з ладу консолі після прошивки необхідно пам’ятати, що ремонт приставок по гарантії здійснений не буде. Це пов’язано з тим, що виконуючи прошивку Xbox, пломба розкривається. Відновити пломбу не представляється можливим. Втім, існує два способи, які іноді використовуються. Це придбання нової пломби або її акуратне зняття при використанні фена.

Дивіться на відео процес перепрошивки ігрової приставки xbox:

Якщо ви не впевнені у своїх силах – рекомендуємо принести приставку за однією з адрес зазначених тут. Досвідчені інженери якісно і недорого зроблю всю складну роботу замість вас.

Так само рекомендуємо ознайомитися зі статтею 3 вогню. У ній описані причини появи такої несправності (перегрів приставки) і методи усунення.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис