Профілактика ноутбука

профилактика ноутбука

Якщо Ваш ноутбук, який відпрацював рік або два без збоїв починає грітися і відключаться в процесі роботи найімовірніше йому потрібна профілактична чистка а так само заміна термоінтерфейса.
Термоінтерфейс-це тепловідвідний склад. Найбільш поширений і використовуваний теплоінтерфейс-термопаста. Не рідко ноутбуки приносять в настільки занедбаному стані, що профілактична чистка і заміна термоінтерфейся вже не допомагає, так, як згорів сам кулер і радіатор.

Профілактична чистка системи охолодження

Чистку ноутбука слід проводити вчасно. Чиститися ноутбук від пилу, шерсті домашніх тварин, які забивають систему охолодження. У слідстві чого, ноутбук гріється, воздухопоток блокується і ноутбук вимикається.

Установка мідних пластин

Для того, що б скоротити температуру нагрівання чіпів на 20-40% встановлюються також мідні пластини, так як мідь є самим теплопровідним матеріалом.

Для якісної і довгої роботи Вашого ноутбука профілактичну чистку від пилу потрібно проводити раз на рік, а для деяких моделей ноутбука раз пів року. За деяких умов навіть частіше. До цих умов належать:

наявність домашніх тварин в будинку (ноутбуки забиваються шерстю), чистити потрібно не рідше одного разу на рік.
ноутбуком користується дитина;
живете в будинку, який розташований біля дороги або в квартирі проходять ремонтні роботи.
Ми не рекомендуємо працювати на ноутбуці, якщо він стоїть на м’якій поверхні (килим, постіль), так само не бажано ставити його на коліна.

Наш сервісний центр допоможе вам провести профілактичні процедури з вашим ноутбуком або ремонт будь-якої складності.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис