Причини помилок завантаження Windows 7

«Windows 7» не загружается

З ОС «Windows 7» трапляються помилки при завантаженні системи. Таке буває не тільки з 7-й, але і з іншими системами, так що це не означає, що програма не підходить для роботи. Причин помилки може бути дуже багато.
Потрібно просто виконати декілька дій для роботи Windows 7 ». Для початку проведіть завантаження ОС в безпечному режимі.

Як тільки ОС завантажиться, натисніть клавішу F8 пару раз – на екрані з’явитися кілька конфігурацій, однією з них буде безпечний режим, вибираєте його, або з пропонованих конфігурацій виберіть завантаження останньої вдалої конфігурації.

Може бути й таке що і в безпечному режимі ОС не буде завантажуватися.

Якщо при завантаженні виникають проблеми – значить система заражена, пошкоджена файлова система або відбувся апаратний збій. Але і тут можна вийти з положення – требується використовувати метод «накатки». Поставте інсталяційний диск з ОС і встановити з нього дистрибутив, тільки важливо вибрати потрібну мову і ту ж версію, що й на вашому ноутбуці.

Встановіть диск, проведіть первісну завантаження. Зараз на екрані спливають вікна, в них потрібно вибирати певні рядки. Вам потрібна рядок «продовжити і прийняти ліцензійну угоду”, клікніть клавішу F8. Тепер придеться трохи почекати, програма почне самостійно виявляти операційну систему, і відновлювати її. Далі виберіть «відновлення системи».

Якщо на вашому ноутбуці встановлена ​​тільки одна ОС – проблем не буде, якщо більше – виберіть одну і натисніть клавішу R. Слідом відбудеться автоматична установка операційної системи. Після цього вам потрібно буде перезавантажити ноутбук.

Щоб вирішити подібну проблему, можете одразу звертатися в сервісний центр, вам допоможуть вирішити будь-яку несправність.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис