Причини несправностей телевізорів

ремонт телевизоров

У даній статті ми опишемо основні несправності телевізорів і методи їх усунення.

Найпопулярніші поломки:

 • Згорів блоку живлення
 • Несправний блок ел. управління
 • Вийшов з ладу селектор радіоканалів
 • Зламані підсилювачі проміжних і низьких частот
 • Перегорів модуль кольору і селектора синхроімпульсів
 • Вимагає заміну блок кадрової і рядкової розгорток
 • Несправний модуль кольоровості
 • Розбита матриця (екран) телевізора

При виявленні будь-якої поломки, спочатку потрібно візуальний огляд і попереднє визначення поломки. На жаль, електронна схема досить складна і не дозволить зробити самостійний ремонт. У разі складної поломки краще звертатися в сервісний центр з ремонту телевізорів і викликати майстра додому.

Простий ремонт такої техніки можливо провести вдома самостійно. Наприклад можна самому відремонтувати пульт дистанційного керування. У першу чергу потрібно поміняти батарейки, розібрати його, почистити і помити клавіатуру пульта, прочистити всі контакти у відсіку акумуляторних батарей.

Якщо телевізор повністю не включається – то це в більшості випадків означає, що несправне харчування. Майстер для початку займеться ремонтом блоку живлення телевізора, з його діагностики, і тільки потім зможе знайти поломку при видимості радіодеталей, які підгоріли.

Відремонтувати цю частину телевізора не займе безліч сил і часу. Якщо буде потрібно міняти транзистор або тиристорний елемент, відповідний схемним вимогам, апарат знову готовий до роботи. Повторно переглянувши внутрішні деталі техніки, можна збирати ваш тв, і майстер продіагностує телевізор на працездатність. Якщо потрібно зробить відповідні вимірювання і налаштування.

Одна з найгірших ситуацій: коли потрібний ремонт матриці ТВ або центральної плати. Потрібно пам’ятати, що і для майстра з великим досвідом ремонт багатошарової плати на дому може стати неможливий або може бути нерентабельний. Для цього щоб поміняти дорогі контролери та мікропроцесори буде потрібно доставити техніку в сервісний центр, який займається ремонтами телевізорів і виявляють і усувають їх на спеціальному стенді з контролем параметрів.

Виправити поломку матриці ТВ – дуже трудомісткий процес. Щоб виявити причини несправності і замінити деталі потрібно досить багато часу і сил.

Тому ремонт такої техніки, як телевізори, потрібно проводити тільки в перевірених сервісних центрах. Сервісні центри з ремонту телевізорів мають в наявності всі спецобладнання і техніку мають у своєму складі професійних майстрів.

Цена работы: 299 грн
 1. марія Відповіcти

  добрий день в нас телевызор lg led 32ln570v телевізор працював а потім перестав показувати але говорить якщо придивитися то видно силуети що це може бути і чи дуже страшна поломка

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день, возможно проблема с инвертором, нужна диагностика.Вызов мастера стоит 100 грн.

   Задайте вопрос

   *

   Мой-Сервис