Правила експлуатації посудомийних машин

Правила эксплуатации посудомоечных машин

Ремонт посудомийних машин досить дорогий. Тому щоб уникнути поломок, слід знати деякі правила експлуатації.
Правила експлуатації посудомийних машин:

Використовуйте тільки спеціалізовані засоби по догляду за посудомийною машиною, рідкі засоби блокує відтік води і це може порушити роботу вашої техніки;
Дотримуйтеся правил експлуатації виробу, які написані в інструкції;
Очищайте посуд від залишків їжі, щоб уникнути несправності посудомийної машини;
Підтримуйте певний рівень солі в посудомийній посуді, вона допомагає позбавиться від накипу і допоможе більш ретельно відмити залишки їжі від посуду.
Основні несправності посудомийних машин:

Машинка не включається. Для початку перевірте чи включена вона в розетку, якщо включена але все одно не працює – перевірте працездатність розетки. Перевірте чи щільно закриті дверцята – якщо вона закрита не щільно, посудомийка не увімкнеться. Якщо все робоче і двері щільно закрита – викликайте мачтера, тільки він зможе виявити поломку і усунути її.
З’явився шум під час роботи машинки. Можливо пральна машина встановлена ​​неправильно – тобто вона стоїть не на рівній поверхні.
З’явилися дрібні засори. Щоб їх уникнути – потрібно протирати посудомийну машину і панель управління, це захистить від попадання води в електронну частину.
Машина підтікає. Можливо шланг подачі води відійшов або зносився, тоді потрібно його замінити, або підтягти хомут.
Вийшла з ладу водяна помпа. У такому випадку потрібно її заміна, а відбувається це тому, що завантажували посуду більше, ніж дозволено за інструкцією.
Посудомийна машина не якісно відмиває посуд. Це означає, що необхідно прочистити фільтр, який знаходитися внизу миючої кошика, також потрібна зробити і з лопатями. Чистку можна зробити і самостійно, бажано проводити таку процедуру раз на тиждень.
Швидко зношуються гумові ущільнювачі, або вони почали протікати. Можливо ви їх миєте НЕ спеціальними миючими засобами і це призводить до зносу гуми, під дією складу миючого засобу. Регулярно відчищати ущільнювачі за допомогою спеціальних засобів.
Також про що важливо знати: якщо у вас трапилася якась несправність пральної машини, звертайтеся тільки у великі і перевірені сервісні центри з ремонту. Трапляється таке, що через «ремонту” не кваліфікованого майстра доводиться оплачувати більш дорогий ремонт.
На закінчення можна сказати, що головне при використанні посудомийної машинки – це правильна експлуатація та дбайливий догляд за технікою. А якщо все таки трапилася поломка – важливо викликати фахівця, який має великий досвід роботи з такою технікою, як посудомийна машинка.

Пам’ятайте: установкою посудомийної машини повинен займатися фахівець.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис