Пральна машина не зливає воду

Стиральная машина не сливает воду

Ми не звертаємо уваги на правила експлуатації техніки при її покупці, тому самі і провокуємо поломки. У тому числі це стосується пральних машин. Одна з поломок, вихід з ладу протівопомехового фільтру і насоса, виявляється в тому, що система зливу засмічується і пральна машина перестає зливати воду. Тепер несправність цього вузла можна буде продіагностувати, починають або замінити поламану деталь самостійно.

Можна спробувати звернеться до сервісного центру з даною поломкою, або почистити пральну машину власноруч. Ось як це зробити самостійно:

  1.   Вимкніть пральну машину від електроенергії і відкрийте головний корпус, відкрутивши попередньо всі гвинти.
  2. Фільтр знаходиться у верхньому відсіку машинки, де прокладений електричний шнур. Від’єднайте від нього електропровід, не пошкоджуючи контактів, і фільтр легко зніметься від спеціальних отворів.
  3. Викиньте старий фільтр і встановіть новий, в зворотному порядку інструкціі.Очень важливо правильно підключити всі дроти.
  4. Зберіть корпус – поверніть задню панель в початкове положення і закрутіть болти.

При заміні фільтра можуть виникнути й інші несправності, тому дійте акуратно і не забувайте про загальні правила безпеки.

Якщо у вас немає досвіду і спеціальних знань про ремонт електроприладів – можна отримати травму або «доламати» вашу техніку. У такій ситуації дешевше буде звернутися в сервісний центр з ремонту пральних машин, або викликати майстра додому.

Так само всім власникам пральних машин рекомендую ознайомиться з темою: що робити якщо з’явилася накип і як цього уникнути.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис