Потрібно встановити і підключити телевізор

подключение телевизора

Люди, які намагаються самостійно впоратися з установкою і підключенням телевізора, зустрічаються з великим безліччю питань: як телевізор повинен бути встановлений – на якій висоті, як потрібно кріпити кронштейни, як потрібно проводити кабелю, які використовуються для підключення і безліччю інших питань. Нижче буде розглянуто, як потрібно встановлювати і підключати телевізор.

Як встановити телевізор

Можна встановити телевізор на тумбочку – це найпростіший спосіб, для нього не потрібні кронштейни. Для установки рідкокристалічного телевізора буде потрібна тільки спеціальна підставка, найчастіше вона продається разом з телевізором.
Також можна зміцнити телевізор на стіні. Таке можна виконати самостійно, проте краще буде звернутися до майстра з сервісного центру. Так як неакуратна або встановлення призведе до того, що телевізор впаде.
Встановлювати телевізор значить розпакувати, розмітити точки на стенедлях кріплень кронштейна, встановити панель і підключити всі кабелю.
Встановлюючи телевізор слід враховувати як ви його будете дивитися – будете ви лежати або дивитися в сидячому положенні. Найчастіше телевізор потрібно встановлювати на висоті 130 см від підлоги до центральної частини телевізора. Поставити його потрібно таким чином, щоб у момент його використання, верхня третина матриці була навпроти зіниць.
Потрібно розрахувати відстань до точки вашого перегляду. Залежить відстань від діагоналі.
Тільки ні в якому разі не економте на кронштейнах, купуйте тільки хорошої якості, адже через неякісні кронштейнів, телевізор може впасти і вам доведеться купувати нову плазму.
Бувають такі види розташування на кронштейні: фіксоване, плоске, яке регулює нахил і, яке регулює нахил і поворот.
Може монтаж телевізора і забирає від підлозі години до 2-х годин, але вимагає великої уваги. Також важливо речовина з якої складається стінка на яку ви будете кріпити кронштейни. Добре, якщо вона буде бетонна, гипсокартонная, цегляна або навіть дерев’яна.
Пам’ятайте, що при установці телевізора слід врахувати нюанси: там, де ви будете свердлити, не повинна бути прихована проводка, і на гіпсокартонну стінку потрібно ставити спец кріплення.
Непрофесійний монтаж може вилитися в тріснув екран, або до зовсім зламаного тв, тому якщо не впевнені у своїх силах, просто викликайте майстра з сервісцентру.

Як підключити телевізор

Телевізійне підключення існує супутникове і кабельне. Потрібно визначиться, який вид підключення для вас підходить і дзвонити інженерам. Можливо у вас з’явиться бажання власноруч підключити телевізор, то потрібно діяти згідно з доданою до вашого апарату схемою підключення.

Якщо ви не впевнені у своїх можливостях, викликайте майстра з сервісного центру. Майстри виїжджають на дім, встановлять та підключать ваш телевізор швидко і надійно.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис