Потрібна заміна моста в ноутбуці

замена моста в ноутбуке

 

Материнська плати – одна з найбільш дорогих і складних запчастин в ноутбуці. Ця запчастина забезпечує обмін інформацією між різними компонентами ноутбука завдяки 2-м мостам: південному та північному.
Потрібно замінити південний міст

Чому ламається південний міст:

На підключається до комп’ютера юсб пристрої накопичується статична електрика і вдаряє в юсб-порт, через що вигорає південний міст. З таким порушенням потрібна зміна мікросхеми южногомоста, в таких ситуаціях ремонт виробити не можливо.
Коротке замикання ЮСБ-роз’єму, як результат неправильних дій при використанні юсб пристроїв.
Наші майстри замінюють мікросхеми південного моста на оригінали, також можемо підібрати аналог, це буде дешевше.

Зміна північного моста

Так ця запчастина працює з високою тактовою частотою, і виділяється тепло-воно призводить до його перегрівання і виходу з ладу. Наявність пилу на радіаторі також має поганий вплив. При несправності північного моста комп’ютер не працює і не реагує на кнопку включення.

Для того, що б полагодити ноутбук потрібно зробити діагностику, якщо буде потрібно заміна мікросхеми моста, тоді ця мікросхема випаюється з материнки і впаевается нова. Для такого ремонту потрібен майстер із знанням справи і високоякісне обладнання, все це є в нашому сервісному центрі. Якщо діагностика показує, що проблема виникла в місці з’єднання північного моста з матплатами, тоді ремонт робиться за сприяння обробки моста на інфрачервоним або термоповітряний станції за спеціальним термопрофіль.

Всі ці послуги надає наш сервісний центр. Всі питання, що цікавлять можна уточнити звернувшись в наш колл-центр.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис