Порівняння антивірусних систем

вирус

Краще заздалегідь потурбується про безпеку вашого комп’ютера, ніж потім чистити ПК від вірусів. Тим більше що зараз можливо встановити антивірус самостійно і безкоштовно. Якщо цього не зробити, доведеться постійно звертатися в сервісний центр, щоб видалити віруси з вашого ноутбука.

Avast! Free Antivirus – це найбільш використовуваний безкоштовний антивірус. Складається він із спеціальних модулів, які використовуються для захисту вашого апарату від шпигунських програм, а також сканер підозрілих процесів в режимі реального часу. Він працює на ноутбуках з Windows, відрізняється низьким споживанням системних ресурсів.
Avast! може сканувати системи, для цього необхідно зробити ручне введення команди. В автоматичному режимі діагностує систему при включенні ноутбука. Серед негативних сторін – досить часто реагує на помилкові тривоги, іноді виникають проблеми з установкою.

AVG Anti – Virus Free Edition – ще одна хороша антивірусна програма. Він складається з сканера e-mail, системи контролю за фішингом і антивірусного модуля.

У AVG з метою боротьби з Autorun-вірусами передбачено блокування всіх вірусних файлів, які знаходяться на зовнішніх флешках, однак за замовчуванням вона відключена, тому, якщо користувач часто користується флеш – накопичувачами, то є сенс активувати цю функцію в налаштуваннях. Але простіше буде відчистити з флешки вірус.

З негативних сторін – великий обсяг, при установці нав’язує спеціальну панель AVG Security Toobar, у якої є пошук Yahoo, також великі вікна реклам, які перекривають екран, але крім цього, програма нічим більше не заважає роботі користувача.

Базову версію антивіруса AVIRA визначають до вільно поширюваним програмами, так як під час установки користувач отримує автоматично до програми ключ і реєстрацію на рік. По проходженню року, вам потрібно буде пройти повторну реєстрацію, тим самим продовживши ліцензію.

На відміну від більшості інших антивірусних софтів, AVIRA може не тільки видаляти віруси, але і сканувати завантажувальні сектора, реєстр і цілісність необхідних системних файлів.

Comodo одна з найбільш незвичайних програм серед безкоштовних антивірусних програм, оскільки тільки вона оснащена модулем Sandbox. Правильне використання такого доповнення дозволить користувачеві захистити свій комп’ютер від будь-яких видів вірусів.

Модуль Sandbox всі програми запускає свого роду в задзеркаллі. Шкідливі програми вважають, що вони отримали доступ до реальних документамілі операційній системі, а насправді працюють тільки з її віртуальної копією, а реальна оперативна система продовжує залишатися недоторканною.

Модуль Sandbox став настільки популярним, що інші виробники залишили це додаток тільки для платних антивірусів. У Comodo ж цією можливістю можна буде користуватися безкоштовно.

Безкоштовні антивіруси – не гірше більшості платних. Для того щоб антивірус можна було застосовувати як запускається на вимогу сканера, при їх установці необхідно вимкнути захист у реальному часі і використовувати вибіркову інсталяцію. Також важливо використовувати тільки один антивірус, щоб не виник конфлікт між ними, якщо ви встановлюєте декілька. Тому, для захисту в онлайн режимі можна використовувати тільки один антивірус, інакше видалення вірусу може триватиме набагато довше.

Останнім часом пішла хвиля вірусів для мобільних телефонів. Але користувачам iPhone можна поки не хвилюватися, вони менш схильні до ризику шкідливих програм. Більше варто переживати юзерам планшетів і телефонів на Андроїд. У наш сервіс часто приносять сучасні смартфони типу Galaxy S3 або S4 на перепрошивання, користь необережного користування інтернетом.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис