Без категорії

Поради з експлуатації кухонного комбайна

braun_k700

Якщо у Вас вийшов з ладу кухонний комбайн , зверніть увагу на ці поради , це може вберегти Вас від травмування . Якщо пошкоджений фільтруючий блок- не використовуйте соковижималку , так як леза на фільтруючому блоці досить гострі , можна порізатися.
Заборонено , штовхати продукти пальцями або сторонніми предметами в трубку для подачі , використовуйте тільки спеціальний штовхач , який йде в комплекті з кухонним комбайном і призначений для цього.

Заборонено використовувати несправну соковижималку або несправну насадку.
Заборонено торкатися рухомих частин в процесі роботи кухонного комбайна.
Заборонено залишати працюючий комбайн без нагляду.
Заборонено включати кухонний комбайн в електромережу , якщо мережевий шнур перебитий або погнутий .
Знімати насадки можна тільки , якщо прилад відключений від електромережі . Так само відключати апарат від мережі потрібно , якщо Ви збираєтеся розібрати кухонний комбайн , чистити комбайн.
Якщо Ви помічаєте , що кухонний комбайн сильно вібрує або гуде в процесі роботи – відключіть його , обесточьте , усуньте засмічення і спробуйте користуватися. Якщо такі маніпуляції не виправити дефект , не варто розбирати комбайн самостійно і намагатися його полагодити. Звертайтеся по допомогу до фахівців. У нашому сервісі працюють майстри з багаторічним досвідом роботи а майстерні обладнані всім необхідним для якісного та максимально швидкого ремонту техніки. Ми використовуємо при заміні тільки оригінальні запчастини , які пройшли контроль якості. Ціни на ремонт формулюються окремо для кожного клієнта , залежно від того , яка запчастина потребує ремонту або заміни . Перед ремонтом інженер зв’язується із замовником і обговорює все цікавлять нюанси а так само інформує про вартість ремонту і поломки. Без згоди замовника не приступаємо до ремонту. Всі додаткові питання можна уточнити , звернувшись в наш колл- центр

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*