Поломки телефонів Nokia і їх ремонт

remont - noki

Попадання вологи в телефон Nokia

У цій статті ми спробуємо пояснити , що відбувається з телефоном , якщо в нього потрапляє волога.

Перше що відбувається – це електроліз (так називається процес проходження електричного струму через рідину ), реакція відбувається навіть при вимкненому телефоні. Акумулятор телефону подає живлення на струмопровідні доріжки на платі , навіть якщо телефон вимкнений. Довгий процес електролізу викликає зменшення товщини доріжок , за рахунок чого телефон втрачає свою надійність , навіть найменше струс телефону з процесом електролізу викличе обрив доріжок і повне відключення апарату . Зовні такі процеси можуть не проявлятися досить довгий час , тому сервісний центр не дає гарантію на ремонт телефонів , в які потрапляла яка-небудь рідина . Так як волога може проявити себе в будь-який момент після ремонту , якщо телефон вдарити або впустити . Для того , що б зменшити наслідки попадання вологи і значно здешевити ремонт , відразу після потрапляння рідини в апарат – витягніть акумулятор.
Проникнення вірусів на телефон Nokia

Найпоширеніший спосіб проникнення шкідливих програм на телефон відбувається через Інтернет . Такі шкідливі програми призводять до гальмування роботи телефону або повної втрати працездатності. Нерідкі випадки таких шкідливих програм , які потрапляючи на телефону спустошують рахунок власника або роблять розсилку спам- смс.

Найпоширеніші програми на сьогоднішній день:

  • Троянська вірусна програма ;
  • Pomoshnik ;
  • Commwarrior ;
  • Lasco та інші.

Поради від майстрів:

1 . Завжди використовуйте антивірусну програму , не встановлюйте невідомі Вам додатка , користуйтеся блютус тільки в разі потреби.

2 . Якщо Ви помітили гальмування в роботі телефону , переглянете всі закачані папки та файли , видаліть підозрілі , якщо проблема не вирішується , тоді потрібно звернутися в сервісний центр для перепрошивки телефону , попередньо зробивши резервну копію інформації з Вашого телефону .

Не працює джойстик в телефоні Nokia

Якщо Ви помічаєте , що джойстик став гірше працювати , не працює в ліво – в право , вгору- вниз , краще відразу звернутися в сервісний центр для заміни джойстика. Джойстик звичайно можна і відремонтувати , але ми не радимо , так як відновлені джойстики ламаються дуже швидко. Заміна джойстика дуже швидка і недорога процедура. Досить рідко , але зустрічаються і випадки , коли джойстик не працює через те , що вийшов з ладу процесор. У цьому випадку майстра сервісного центру запропонують Вам ремонт або заміну процесора. Для точної впевненості , з чим саме пов’язана поломка , телефон повинен пройти діагностику.

Телефон Nokia вимикається

Мимовільне відключення телефону найчастіше пов’язано з поганою працездатністю акумуляторної батареї або поганого з’єднання між акумуляторною батареєю і контактами телефону. Так само викликати таку поломку можуть механічні пошкодження плати телефону , після падінь або ударів.

Перевірити не в платі чи справа , можна досить просто , погнули телефон (руками і сильно) , якщо після процедури він завис або вимкнувся – звертайтеся в сервісний центр для апаратного ремонту телефону .

Ще однією причиною самовільного вимкнення може бути збій в роботі програмного забезпечення. Потрібно заміна ПЗ ( перепрошивка телефону). Рекомендуємо робити це в сервісному центрі .

Зависає телефон Nokia

Звісно телефону може бути викликано механічними пошкодженнями друкованої плати та інших елементів . Як правило супроводжують цій поломці механічні пошкодження ( падіння або удари ) . Друга причина – це збій у роботі програмного забезпечення телефону , буде потрібно перепрошивка . Як правило , якщо зависання пов’язано з прошивкою , то при включенні телефону він покаже заставку з логотипом Nokia і все .

Перше що можна зробити , для визначення в чому ховається проблема – це погнути телефон , якщо він завис або вимкнувся – проблема в платі. Якщо ж телефон працює не завис і не відключився , потрібно шукати далі , бажано віднести телефон до сервісного центру для діагностики .

Немає зображення на екрані телефону Nokia

Дуже часто це дефект самого дисплея ( розбитий , тріснуть ) , буде потрібно його заміна .

Якщо Ви володар телефону слайдера або розкладачки , тоді проблема може полягати в шлейфі , ( перебитий або погнутий ) , буде потрібно його заміна , в деяких випадках шлейф можливо відновити (але як правило довго він не працює , краще міняти) . Потрапила в телефон волога теж може викликати такі дефекти . У цьому випадку буде потрібно діагностика телефону і можливо чистка або більш складні процедури , такі як чищення в ультразвуковій ванні і заміна деталей.

Чи не заряджається телефон Nokia

Перше на що варто звернути увагу – це на зарядний пристрій , можливо він не робочий , визначити це можна перевіривши телефон з іншою зарядкою. Якщо телефон заряджається , значить справа в зарядному пристрої , слід купити нове.

Наступна причина може ховатися в роз’ємі зарядки. Якщо при ворушіння штекера в роз’ємі заряд то пропадає , то з’являється , то слід відремонтувати або замінити гніздо зарядки. Для заміни або ремонту необхідно звернутися в сервісний центр .

Якщо індикація зарядки є , показує повний заряд батареї , а за фактом телефон не заряджений і вимикається , то потрібно звертатися в сервісний центр для діагностики . Майстри швидко і безпомилково виявляти у чому поломка і відремонтують або замінять зламану запчастину.

Так само програмне забезпечення телефону може давати збої в роботі , в слідстві чого телефон не бачить зарядний пристрій і не бере заряд. Ця проблема вирішується шляхом перепрошивки Вашого апарату .

Телефон Nokia включається через раз

Як правило , проблема полягає в кнопці включення , потрібно її поміняти. Друга причина – це попадання вологи в телефон. Буде потрібно чистка від оксидів і просушка телефону , якщо це не зробити , то в певний момент телефон може не включитися зовсім. Процеси окислення можуть протікати досить довго , але обов’язково настане момент , коли телефон вимкнеться і « врятувати » його буде вже не можливо. Тому рекомендуємо відразу відправлятися в сервісний центр , якщо у Ваш апарат потрапила волога.

Телефон може включатися через раз , якщо були механічні пошкодження , падав або ударяли . Де буде проблема після механічного пошкодження , можна лише розкривши телефон , потрібно проводити діагностику.

Телефон Nokia втрачає мережу

Перше , що потрібно спробувати зробити , при такій проблемі – це переглянути настройки в меню « настройки» , якщо там все налаштовано правильно , тоді швидше за все пошкоджена антенна банку або гніздо. Не варто намагатися полагодити цю несправність самостійно , звертайтеся за допомогою до фахівців у сервісний центр .

Основні поломки телефонів Nokia

У кожного виробника і моделі є основний характерний ряд поломок , слабкі місця. У телефонах слайдерах або розкладачках слабке місце – це шлейф. При частому використанні , він перетирається , перебивається ( при падінні) , його потрібно міняти. Телефони моноблоки – не схильні до такого ризику . У нових моделях телефонів слабким місцем є програмне забезпечення , його потрібно вчасно оновлювати , бувають випадки самовільного скидання програмних налаштувань , потрібно повністю міняти по телефону. У цьому розділі ми спробували перерахувати можливі несправності телефонів і що може викликати поломку. Якщо Ви не знайшли поломку , яка трапилася з Вашим телефоном , зверніться до сервісного центру , там Ви отримаєте консультацію фахівця з ремонту телефонів і якісний ремонт.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис