Поломка роз’єму живлення ноутбука

 Замена разъема питания ноутбука

Визначити поломку роз’єму живлення ноутбука можна по ряду первинних ознак:

Заряд ноутбука відбувається тільки якщо штекер зафіксований в певному положенні, може зникати при іншому положенні;
Штекер зарядного пристрою нагрівається;
Ноутбук відключається, не пропрацювавши і пари хвилин;
Ноутбук не заряджається взагалі;
Ноутбук не включається.
При виникненні хоча б одного з вищевказаних моментів, потрібний ремонт або заміна зарядного пристрою або гнізда заряду. Використання ноутбука з несправним гніздом заряду, тягне за собою ряд інших несправностей. Постійна пульсація напруги призводить до короткого замикання на центральній платі ноутбука, що може призвести до потреби її заміни. Центральнаz плата (материнська) є основною складовою і її заміна коштує чималих грошей а бували випадки, що вартість перевищує половину вартості нового ноутбука.Еслі роз’єм заряду поміняти своєчасно, то таких проблем не виникне.

Для заміни роз’єму заряду ноутбука необхідно зробити наступне:

Випоювання старого роз’єму, складність цього процесу в тому, що роз’єм кріпиться до материнської плати. Заміну проводиться тільки в сервісному центрі.
Коректна установка нового роз’єму.
Майстри сервісного центру визначають яким способом можна замінити роз’єм ноутбука, що б не зачепити інші компоненти, які розташовані на материнській плате.К нас часто звертаються клієнти, які самі намагалися провести заміну роз’єму, після некваліфікованого втручання вартість ремонту зростає. При такому ремонті труднощі виникають на першому-так, як для того що б зняти материнську плату потрібно повністю розібрати ноутбук, по периметру знаходяться шлейфу і якщо досконально не знати їх місце положенні, вони пошкоджуються. Для непрофесіонала – це завдання неможлива. Але навіть якщо йому це вдалося, виникає ряд складнощів, адже роз’єм живлення оточений дуже важливими чіпами і схемамі.Не меншу труднощі являють собою і установка нової запчастини. Для цього потрібні спеціальні інструменти і західне устаткування нам в сервіс звертаються клієнти, яким все ж таки вдалося самостійно поміняти роз’єм заряду ноутбука, але відразу після заміни у них виникають інші проблеми з працездатністю апарату. При розтині нашими майстрами неробочих запчастин виявляється більше ніж робітників. Ось саме з цього, ми настійно рекомендуємо відразу звертатися за допомогою до майстрів своєї справи, що б надалі заощадити на ремонті. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис