Без категорії

Несправності ноутбуків

Признаки, что ноутбук неисправен

Якщо знати первинні ознаки того , що ноутбук виходить з ладу можна попередити і уникнути серйозної неполадки.
У цій статті ми запропонуємо до розгляду основні ознаки того , що Ваш ноутбук виходить з ладу :

  • картинка на матриці погано проглядається , тьмяна , віддає червоним , це все вказує на несправність лампи підсвічування , усувається дефект заміною лампи в сервісному центрі , самостійно це зробити не можливо.
  • після включення ПК матриця не загоряється , але зображення мабуть, така поломка буде виявлятися через поломку інвертора або лампи підсвічування , лікується – заміною таких деталей в сервісному центрі .
  • зображення блимає , дана проблема пов’язана з дешифратором матриці , платою контролера матриці або шлейфом. Усувається – заміною шлейфу , або його ремонтом або заміною матриці .
  • кольорові смуги по екрану (з’являються в слідстві удару) . При подібних дефектах потрібно замінити екран.
  • • чули клацання в жорсткому диску – жорсткий диск несправний. , Потрібна його заміна . Скопіюйте всю інформацію на інший носій – інакше можете її втратити.
  • Якщо ПК сильно нагрівається – це говорить про проблеми з кулером або радіатором , усувається чищенням , заміною охолоджувальної системи .
  • робота акумулятора скоротилася до 5-15 хв . Усувається лише заміною акумулятора.
  • ноутбук не починає роботу коли ви натискаєте на кнопку включення. Проблема свідчить про несправність північного мосту. Буде потрібно його заміна або ремонт.
  • не працюють роз’єми ЮСБ , тачпад , клавіатура – то проблеми з південним мостом (заміна )
  • клавіатура не відбиває , відбивають не всі клавіші , швидше за все ноутбук заливався рідиною , клавіатуру потрібно буде міняти.

Деякі рекомендації , як відстрочити ремонт ноутбука і зберегти його від поломок та звернень до сервісного центру:

Не вживайте їжу і напої біля ноута – це може дати поштовх до того , що чкаплі / крихти потраплять на ноутбук і всередину , що може викликати коротке замикання. При короткому замиканні найпростіший і найдешевший спосіб усунення дефекту – це чищення , заміна клавіатури , але бувають випадки , коли цими процедурами не обійтися і доводиться міняти всю плату , а це не дешеве задоволення .

Не використовуйте ноутбук під прямими сонячними променями. При попаданні прямих сонячних промінчиків на дисплей , випалюються кристали , в цьому випадку ремонт буде дуже дорогим , не менше половини вартості ПК.

Не можна плескати , упускати ноутбук. У ситуації удару або падіння першими виходять з ладу матриці , жорсткі диски. При транспортуванні обов’язково використовуйте захисну сумку , що б захистити ноутбук від « стресових ситуацій» , і не витрачатися в подальшому на ремонт.

Не використовуйте ноутбук на ворсистої поверхні , дрібні ворсинки , пил засмічують кулер , це обословлівает перегрівання ПК і веде до короткого замикання . У вдалих обставин ви тільки прочистите систему охолодження і проведете профілактичні роботи по ноутбуку , в гіршому потрібно заміна материнки . Так само систему охолодження може забити шерсть тварини , якщо у Вас є домашні улюбленці , тримайте їх подалі від ноутбука , так само рекомендуємо робити чистку не рідше ніж раз на рік. Для ноутбуків Apple , рекомендується чистка раз на пів року.

Вимикайте блок живлення з мережі. Кожна техніка має свій рядків служби , так само його має і блок живлення , якщо Ви не дістаєте блок живлення з мережі – ви уменьшаtте його час служби.

Під час грози відключайте ПК з розетки. Можуть трапиться сильні скачки напруги в електромережі під час грози , більше 100 -240В на які розрахований ноутбук. Він може згоріти.

Для ремонту звертайтеся в надійні компанії, що не довіряйте ремонт не професіоналам.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*