Без категорії

Особливості ремонту годинників елітних марок

швейцарские часы longiness

Годинники в наш час є об’язательно аксесуаром для ділової людини. Годинники використовують не тільки для того, щоб дізнатися врямя, а і як календар, хронометр і д.р. Але все таки найголовнішим є вказівка ​​точного часу.

Які годинник є кращими? Звичайно ж японські та швейцарські виробники, вони є безперечними лідерами з випуску якісних годин, які доступні практично кожному, тому що відрізняються не тільки якісно, а й доступністю.

За годинником слід постійно доглядати: змащувати, чистити механізм і т.п. але бувають ситуації, що навіть такі якісні та елітні годинники як Guess, Romanson, Jacques Lemans, Calvin Klein, Orient, Maurice Lacroix, можуть зламатися або прийти в непридатність. Для ремонту таких годин підійдуть тільки оригінальні запчастини та спеціальне обладнання.

Великі майстерні з ремонту годинників можуть виправити будь-яку несправність на будь марці годин, головне не намагатися зайнятися самостійним ремонтом, це може призвести до ще більш дорогого ремонту.

Майстерні з ремонту годинників усувають такі несправності:

Заміна скла
Чищення й змащення механізму
Заміна зламаною частини механізму, або корпусу
Відновлення механізму після попадання вологи або падіння
Є деякі особливості ремонту годин:

Швейцарські годинники є багатофункціональними і зі складним механізмом, тому їх дуже важливо нести в перевірену майстерню до досвідченого майстра.
Механічні годинники слід здавати на профілактичну чистку, щоб вони не почали відставати або поспішати.
Електронний годинник працюють під впливом коливань генератора, що задає частоту ходу, саме тому для ремонту потрібно професійна майстерня.
Для ремонту золотих годинників Ніка і Чайка потрібно не тільки точність, але й досвід роботи з золотом, обов’язково спеціалізоване ювелірне обладнання та матеріали.
Можна підсумувати що для ремонту годин елітних марок, слід звертатися тільки в майстерню спеціалізується по ремонту годинників – до професійних майстрам. Для любителів самостійного ремонту рекомендую прочитати цю статтю.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*