Основні несправності ноутбуків

Неисправный ноутбук

Інженери “Мій-Сервіс” надали перелік найбільш популярних несправностей ноутбуків, з якими звертаються до нас клієнти:

1. Проблеми з матрицею ноутбука:

На екрані видно тріщини, плями, розводи. Ноутбук упустили або вдарили, закрили верхню кришку, коли на клавіатурі лежав предмет і т.п. Вихід один – заміна матриці.
Ні зображення не відображається, хоча фізичних пошкоджень немає. Швидше за все згоріла матриця, або її лампа підсвічування, або інвертор. Так ж проблема може бути в шлейфі матриці або роз’ємі. Потрібна заміна матриці, або лампв підсвічування, інвертора або шлейфа.
2. Ремонт клавіатури ноутбука. Така потреба виникає, якщо ви залили клавіатуру будь-якою рідиною (найгірше якщо солодкої), зламали кнопки. Після води допоможе повна заміна клавіатури. Іноді можливо замінити окремі кнопки.

3. Ремонт корпусу ноутбука. Після удару або падіння на корпусі з’явилися тріщини, подряпини і т.д. У слідстві інтенсивної експлуатації зносилися петлі. Весь корпус цілком змінюється рідко, поставляються і змінюються окремі частини (верхня кришка, нижня, петлі).

4. Ремонт жорсткого диска ноутбука. Після удару або падіння часто виходить з ладу вінчестер. Він дуже чутливий до механічних пошкоджень. Його ремонт можливий в рідкісних випадках, в більшості необхідна його заміна.

5. Чистка ноутбука. Ноутбук гуде, гріється, гальмує, зависає, вимикається під час роботи. Якщо виявили на ноутбуці такі симптоми, це означає що система охолодження забилася пилом і не справляється з охолодженням чіпів. Через це перегрівається процесор, південний і північний міст і відеокарта. Якщо не проводити своєчасну чистку системи охолодження з мастилом термопастой – ноутбук може взагалі перестати включатися.

6. Ремонт або заміна материнської плати ноутбука. Ремонт центральної плати завжди найдорожчий. Для здешевлення є можливість не міняти всю плату а зробити Реболи (заміну) згорілого чіпа (моста або відеокарти). Однак устаткування, необхідне для Реболи чіпів, коштує дуже дорого і дозволити собі його можуть тільки великі сервісні центри. Одним з цих небагатьох сервісів є і наш “Мій-Сервіс”. Реболи дозволяє знизити ціну ремонту плати ноутбука в 2-3 рази в порівнянні з заміною всієї материнської плати.

7. Заміна приводу DVD. Для заміни приводу необхідно знати тип приводу IDE або SATA і його товщину, тому що бувають товсті, слім, щелевкі і т.п. Заміна приводу в нашому сервісі виробляється переважно на місці.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис