Основні поломки холодильника

Поломки холодильника

Якщо у вас перестав працювати холодильник, можна спробувати відремонтувати його самостійно. Невелику несправність можна виправити і вдома.

Але потрібно пам’ятати, що в кожному холодильнику присутня безліч запчастин, які можуть вийти з ладу – це може бути і термостат, і компресор, і капілярна труба, так само справа може бути в електриці.

Відразу можна сказати, що якщо потрібна заміна фреону, конденсатора або компресора – краще викликати майстра з сервісного центру.

При поломці холодильника, в основному винна електронна схема. Але щоб виявити якою її частини несправність (засмітилася капілярна трубка випарника, сталося замикання в обмотці електричного двигуна і т.п.) – потрібно звернеться до фахівців. Майстер на дому за короткий час усуне несправність.

Якщо є впевненість, що справа саме в електронній схемі, потрібно перевірити за допомогою тестера напруга, воно має бути в 220 вольт (відхилення в 10 вольт є нормою). Якщо напруга менше 200 вольт – холодильник відразу відключається після включення.

Основні дрібні несправності холодильників виглядають так:

Якщо холодильник не включається зовсім – перевірте на працездатність розетки і самої вилки, вони не повинні іскрити або гріється.
Якщо холодильник часто вимикається – почистіть теплообмінник конденсатора. Може бути що через пилу і бруду вентилятор не може коректно працювати. Якщо ці дії не допомогли – можливо вентилятор несправний і потрібно його заміна.
Якщо холодильник не охолоджує – вийшов з-ладу компресор, потрібна його заміна. Самостійно це зробити дуже складно.
Накопичується вода на стінках холодильника – біля панелі управління знайдіть перемикач і переконайтеся, що він включений. Якщо він справний – викликайте фахівця.
Якщо ви не впевнені у поломці, або що зможете відремонтувати холодильник своїми руками – звертайтеся в сервісний центр з ремонту холодильників, фахівці допоможуть вам швидко, якісно і з гарантією на всі роботи.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис