Огляд популярних антивірусів

популярные антивирусы

На сьогоднішній день є величезний вибір антивірусних програм, які можна встановити самостійно. Найбільш використовуваними антивірусами є:

  • Avast!;
  • Eset NOD32;
  • Dr.Web;
  • Касперський
  • Anti-Virus Norton.

Якщо не завантажити на ваш комп’ютер антивірус це може призвести до зараження системи, і доведеться їхати в сервісний центр, для того щоб майстри провели чистку системи.

Касперський

Антивірус Касперського – це багатофункціональний засіб комплексного захисту комп’ютера і зберігається на ньому інформації. За допомогою 3-х видів захисту (мінімальна, рекомендується і максимальна швидкість) антивірус не складний в установці та налаштування. У касперского є 2 рівня захисту пошти. Ця охорона заснована на евристичному аналізі 2-го покоління. У неї система підтримки сильніше ніж у конкурентів. Програма вишукує віруси в упакованих та архівних файлах. Загальний обсяг обслуговуваних форматів файлів від 700, в тому числі і ZIP; ARG; CAB; RAR. Також в останніх версіях присутня охорона від хакерських атак. Мінусом програми є те, що вона знижує працездатність системи, особливо в малопродуктивних комп’ютерах.

NOD32

Антивірус ESEN NOD32 захищає комп’ютери, які управляються Microsoft Windows NT, ME, UNIX, Linux, Novell, 2000 – 2003 XP, MS DOS. Основний плюс програми – це висока швидкість виявлення та знищення вірусів. У антивіруса є 4 модуля: монітор інтернет трафіку, антивірусний сканер трафіку, монітор документів MSOffice, антивірусний монітор. Ще є захист від мікро-вірусів.

Doctor Web

Антивірус Doctor Web існує в 2-х видах – з графічним інтерфейсом і без інтерфейсу. Також він сканує систему і пошту в автоматичному режимі. Web, крім базових програм, включає брандмауер, він сприяє контролю доступу до Інтернету і захищає компютер від хакерських атак. Сканер антивіруса здатний за короткий час перевірити жорсткий диск, оперативку і завантажувальний сектор на наявність вірусних програм. А це означає, що чистка від вірусів займає менше часу. З мінусів антивіруса Dr.Web – немає сканера електронної пошти та захисту від шпигунів-програм.

AVAST!

AVAST! – Один з найпопулярніших антивірусів в світі. Не сильно впливає на швидкість роботи комп’ютера і забезпечує надійний захист. Починаючи з версії 5.0 Avast! складається з нового ядра евристики, написане із завданням виявлення вірусних програм, що врятує від обов’язкової чистки від вірусів вашого комп’ютера. Негативними сторонами є: можливість пропустити віруси;

Norton Anti-Virus

Позитивна Norton Anti-Virus – це потужний процес пошуку нових вірусів, який дозволяє без присутності людини знаходити незнайомі зараження. За допомогою цього антивіруса можливо боротися з вірусними програмами і на віддаленому комп’ютері. Він попереджає спробу крадіжки особистої інформації, запобіжить будь-яку передачу даних та інформації, без дозволу користувача.

Плюси Norton Anti-Virus:

бореться з хакерськими атаками;
автоматично знаходить вірусні програми і відразу блокує їх з подальшому знищенням;
виявляє сайти-шахраї;
знищує приховані загрози для операційної системи, знаходить вразливі місця системи;
визначає небезпечні сайти на рівні пошуку.
Недоліки: вона видаляє файли, які визначає як заражені вірусами, може навіть ті, які не є шкідливими.
Не забувайте, що використовуючи антивірусну програму її потрібно постійно оновлювати.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис