Нюанси встановлення операційної системи Windows

Windows

Бувають такі випадки, коли вам потрібно перевстановити операційну систему Windows, але в процесі перевстановлення ноутбук видає помилки, перезавантажується або вимикається. Тобто операційна система на ноутбук не встановлюється. При установці ОС, ноутбук може “не приймати” переустановку або відновлення системи як по одному, так і по іншому типу несправностей. Нижче будуть перераховані апаратні і програмні проблеми, які не дають правильно встановити Windows на ноутбук звичайному користувачеві.

1. Апаратні проблеми є основними. Причини апаратних несправностей:

несправність приводу лептопа DVD-ROM, CD-ROM – диск видаючи різного роду помилки на етапі установки (повідомлення типу інструкція звернулася за адресою …), не може прочитати завантажувальний диск.
несправність операційної пам’яті – при даної несправності на етапі копіювання або установці системних файлів також видається помилка або з’являється BSoD., Проблема вирішувана, потрібно замінити операційну пам’ять.
несправність HDD (жорсткого диска) – вискакує помилка при установці, або помилка при копіюванні файлів, плюс на етапі вибору логічного розділу жорсткого диска, на який необхідно встановити Windows може видаватися повідомлення “жорсткий диск не знайдений” або вискакувати синій “екран смерті”
(материнської) плати – проблеми з шим-контролерами, мостами та іншими елементами.
несправність BIOS – з’являються повідомлення «operating system not found» і т.д. – В даному випадку допоможе заміна мікросхеми або перепрошивка біоса.
2. Програмні проблеми:

 

неправильне підключення – якщо з’являються повідомлення «жорсткий диск не знайдений, HDD невиявлений натисніть F3» і т.п – це означає, що вінчестер підключений по SATA і перед установкою ОС необхідно встановити спеціальні драйвери. Тобто, потрібно завантажити драйвера на вінчестер, або вибрати інший інсталяційний диск, на якому драйвера вже встановлені.
дистрибутив Windows – з’являються помилки в неліцензійних і неперевірених версіях ос.
Як і при будь поломки ноутбуків, ми ділимо причини на програмні та апаратні. При установці ОС, ноутбук може “не приймати” переустановку або відновлення системи як по одному, так і по іншому типу несправностей. Основними ж все одно є апаратні проблеми.

Якщо на ваш ноутбук Windows не встановлюється, кращим виходом з ситуації буде звернеться в сервісний центр, так як виявити справжню причину і виправити поломку можна тільки в майстерні. Наш сервісний центр допоможе професійно перевстановити і відновити операційну систему Windows, Mac OS на MacBook в ноутбуках, нетбуках і на ПК.

Так само наші майстри можуть встановити Windows і Android на мобільний телефон, iOS на iPhone і iOS на iPad

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис