Без категорії

Ноутбук не читає диски

hd-rom

Проблема з оптичним приводом ноутбука (не читає диски)

Оптичний привід-пристрій для зчитування даних з оптичних накопичувачів.
Різновиди приводів:

  • CD-ROM
  • DVD-ROM
  • BD-ROM
  • GD-ROM
  • HD-ROM

Найчастіше із заміною приводу стикається кожен другий власник ноутбука (не дуже довговічна деталь деталь). Причин виходу з ладу приводу кілька: знос деталі і механічне ушкодження (засохла мастило, забилася пил, пролита рідина).

Не виключено, що замінити привід ноутбука потрібно буде і по ряду інших причин. Привід і материнська плата з’єднуються шлейфами, які схильні до зносу, шлейфу перегинаються, коли диск поміщають в прівод.К поломці призводить і зміщення з робочого положення, при цьому утворюється новий вигин в місці не призначеному для етого.По закінченню часу шлейф перегинається повністю і ламається. приводи ремонтонепрігодние, можлива тільки заміна даної запчастини.

Процес заміни оптичного приводу ноутбука

Для початку потрібно визначитися з величиною приводу, як правило нормою є привід висотою 12,7 мм, так само 9,5 (ультра слім). Привід розміром ультра слім встановлюється тільки фахівцями в сервісному центрі.

Далі вибираємо тип приводу CD або DVD, доцільніше встановлювати привід типу DVD-RW, оскільки це дає можливість не тільки зчитувати але і записувати інформацію на диски.

Привід знімається, для того, що б знати його інтерфейс і не помилитися при купівлі нового.IDE-є самим частоіспользуемих в ноутбуках старого зразка, в новіших вже починають використовувати SATA.

При заміні приводу ноутбука на новий, в деяких випадках, потрібно його перепрошивати.

Перепрошивка впливає на працездатність пристрою:

підвищує продуктивність;
служить для сумісності з новими програмами;
виправляє помилки і недоробки в ПЗ приводу знімає ріплок і багато іншого.
Відремонтувати або замінити привід зможе тільки майстер, не потрібно робити це самостійно, що б не потрібен був більш дорогий ремонт, краще відразу звернутися до майстрів своєї справи. У нашому сервісі Вам замінять привід швидко і якісно.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*