Несправності морозильних камер

 конденсатор бытового холодильника

Якщо у вас поламався холодильник, то іноді його можна полагодити своїми руками без чужої допомоги. Спочатку перевірте, що лампа зсередини холодильника при відкриванні дверцят включається, і перевірте, як варто термостат – чи в правильному термостат положенні, якщо з цим все гаразд, значить існує якась несправність.

Якщо ви зважилися провести ремонт самостійно, пам’ятайте про правила безпеки і про те, що перед ремонтом потрібно висмикнути шнур з розетки.

Першою причиною несправності холодильника є вихід і ладу мотора (потрібна його заміна) або засмічення системи вентиляції холодильника (в даному випадку потрібно зняти задню стінку холодильника і видалити весь бруд, яка є на котушках). Варіантів поломок холодильника існує набагато більше, нижче наведемо приклади самостійної діагностики і ремонту холодильника.

Ремонт холодильників своїми руками

Основні несправності холодильників і способи їх усунення наведені нижче:

Якщо зносилися гумові прокладки холодильника-зніміть кріпильні гвинти, встановіть нові прокладки і закрутіть гвинти на місце.
У разі якщо зупинився вентилятор, вам тоді потрібно буде зняти задню панель морозилки, відкрутити корпус охолоджувальної системи і вийняти дроти. Коли з проводами все нормально, тоді потрібно замінити вентилятор.
У ситуації блокування вентилятора конденсатора зніміть панель з задньої частини апарату і прочистіть охолоджуючу систему сміття і пилу.
При несправності дверного вимикача, витягніть його за допомогою плоскої викруткі, витягніть дроти і огляньте чи працездатний ВОМ. У ситуації коли він несправний – замініть його.
Якщо двері вашої техніки блокується при закритті або нещільно закривається – подивіться, щоб холодильник стояв під правильним кутом. Обьязательно огляньте петлі-дверні петлі не повинні туго закриватися.
У ситуації, коли морозилка в робочому стані, але не остигає – перевірте термостат і не засмічений конденсатор. Якщо засмічений – пропилісосте котушки конденсатора, якщо це не допоможе – викликайте професіонала.
У разі, якщо потрібна заміна хладаг – звертайтеся в СервісЦентр, який займається ремонтом холодильників, самостійно поміняти холодильного дуже складно.
Якщо при включенні в розетку холодильнику запускається-огляньте розетки, може бути вона вийшла з ладу.
Якщо у вас немає спеціальних знань про ремонт техніки – звертайтеся до фахівців у сервісний центр, вони швидко виявлять і відремонтують ваш холодильник.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис