Без категорії

Не виїжджає об’єктив у фотоапараті

ремонт объектива фотоаппарата

Дуже частою поломкою цифрового фотоапарата є несправність об’єктива (наприклад якщо він виїхав і не заїжджає, заїжджає і відразу ж виїжджає, або не виїжджає зовсім), як правило такі проблеми відбуваються як наслідок механічного впливу на апарат або падіння на землю.

Об’єктив у фотоапараті – оптико-механічний прилад, який поєднує в собі елементи механіки та оптики. Помилка E-18, свідчить про поломку об’єктива. Навіть найменше попадання піщинки між зуб шестернею приводу механізму zoom об’єктива призведе до заклинювання, а механічний вплив до пошкодження зуб шестерень або штифтів.

У нашому сервісному центрі інженери завжди намагаються спочатку відремонтувати зламаний об’єктив а не міняти, для того що б здешевити ремонт, якщо ж ушкодження занадто великі і відновити запчастина не виходить, тільки тоді об’єктив змінюють повністю.

Рекомендація від нашого сервісного центру, якщо об’єктив фотоапарата виїхав до половини а далі не висувається, не потрібно допомагати йому це зробити, так як при механічному впливі зламаються шестерні а їх потрібно тільки міняти. При виникненні найменшої неполадки в роботі об’єктива звертайтеся до фахівців.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*