Не працює тачпад на ноутбуці

тачпад на ноутбуке

Тачпад (від англ. Touchpad – панель) – з двома кнопками, знаходиться нижче клавіатури, служить для управління курсором.

Причин через які може не працювати тачпад декілька. Розглянемо їх:

тачпад погано працює;
курсор рухається уповільнено або прискорено;
курсор рухається хаотично.
Такі ознаки свідчать про попадання стороннього речовини на тачпад, це може бути жир (погано помили руки), волога, пил. Протріть тачпад трохи смиленним ватним тампоном, після чого сухою серветкою.

Тачпад працює некоректно, курсор реагує на торкання, але не працюють інші функції (скролл), причина-програмний збій. Буде потрібно установка або оновлення драйверів. Завантажити для установки драйвера можна на сайті виробника ноутбука.Еслі драйвера встановлені, слід перевірити стан системних утиліт. При працездатності програмно непрацюючому тачпаді проблема криється в материнській платі, потрібно звернеться до фахівців.

Тачпад не функціонує зовсім. Спробуйте виправити даний дефект комбінацією гарячих клавіш Fn + F5-12. Якщо не допомагає подивіться в сервісних документах на ноутбук комбінацію саме під Вашу модель ноутбука.

Механічні та апаратні пошкодження тачпада

Якщо не працює тачпад, клавіатура або юсб-порт, то проблема полягає в материнській платі і необхідно розбирати і діагностувати ноутбук.Аппаратной перевірці підлягають так само і південний міст ноутбука і контролери харчування.

Якщо тачпад пошкодили механічним шляхом-це «лікується», тільки заміною панелі. Удари по ноутбуку, як правило призводять до дорогим ремонтам.Еслі побиті кнопки, може дрібний ремонт допомагає. Тачпад розбирається, клавіші відновлюються, підкладається гумка, клеїться кріплення.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис