Без категорії

Не працює клавіатура нетбука

клавиатура нетбука

Клавіатура нетбука влаштована здебільшого так само, як і клавіатура ноцтбука. Клавіші підйомник, хід клавіш у клавіатур такого типу більш короткий. Цифровий блок клавіатури отсутствует.Клавіатура одна з найуразливіших помста нетбука, потрапляє волога, механічні ушкодження. Материської плата нетбука розташована під клавіатурою, тому при пошкодженнях клавіатури нерідкі випадки і подальшого пошкодження внутрішніх запчастин. Як правило це материнська плата – одна з найдорожчих складових нетбука. При пошкодженні клавіатури найчастіше її доводиться міняти. Заміна копітка процедура, в окремих випадках інженери можуть обмежитися лише заміною окремих клавіш або шлейфа.

Якщо на клавіатуру потрапила рідина

Перше, що потрібно зробити витерти її сухими серветками, м’якою тканиною. При попаданні рідини нетбук може бути працездатний ще якийсь час, поки волога не проникне глибше і не викличе окислення контактів, корозію плат або найжахливіше привести до короткого замикання нетбука. При найменшому попаданні який або вологи-зверніться до фахівців, не слід самостійно розбирати нетбук і намагатися його відремонтувати.

Потрапляння пилу або бруду під клавіші

Клавіші залипають і працюють не коректно при попаданні пилу або бруду. в наслідок цього, виникає залипання клавіш. Мінімум раз на рік приносите нетбук для профілактики і чісткі.Прі повної чищенні Вам почистять не тільки клавіатуру, але і внутрішні компоненти і замінювати термопасту, що вбереже нетбук від перегріву.

пошкодження клавіш

При такій поломці клавіші випадають, зовнішній вигляд псується, працює клавіатура не коректно. Міняти клавіші слід в майстерні. Деякі причини:

кріплення клавіш специфічне, не маючи досвіду заміна зашкодить всю клавіатуру;
повна заміна клавіатури повинна проводитися на спеціальному обладнанні, що б не пошкодити шлейф.
Якщо слідувати всім правилам користування нетбуком і регулярно віддавати його на профілактику до фахівців, Ваша техніка прослужить Вам довгі роки.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*