Міфи про поломки пральної машинки

сломана стиральная машина

Кожна людина намагається продовжити життя своїй техніці, використовуючи поради, які почув з реклами, або від знайомих. Але не завжди ці поради дієві. Нижче приведе деякі міфи про пральних машинках:

Міф № 1: Машинка може автоматично визначити параметри завантаження.

У реальності пральні машини не здатні визначити вагу білизни. Для хорошої прання, без будь-яких наслідків, слід використовувати стільки білизни, скільки дозволено в інструкції з експлуатації.

Міф № 2: Незважаючи на гучну роботу пральної машини, не слід викликати майстра, так як це не є поломкою.

Така впевненість може призвести до серйозної поломки – люди не припиняють користуватися пральною машиною, в якій, наприклад, застрягла гудзик між теном і баком, і як результат – барабан розлітається на частини. А заміна барабана обійдеться набагато дорожче. Саме тому, у випадку якщо чути сторонні звуки при роботі машини, викликайте майстра з ремонту пральних машин, щоб він усунув дану несправність і заощадив вам гроші.

Міф № 3: При нестачі або якщо у вас зовсім немає порошку – автомат, ви застосовується звичайний порошок для ручного прання.

Таке некоректне використання техніки може призвести до багатьох несправностей. Тому перед експлуатацією уважно читайте інструкцію. Краще відкладіть прання на другий раз, коли у вас буде спеціальний порошок. Якщо ви використовуєте звичайний порошок утворюється велика піноутворення через звичайного порошку, що може спричинити за собою згоряння мотора або електронного блоку управління. Саме через це потрібно дотримуватися правил експлуатації, які прописані в інструкції

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис