iPad не бачить сім-карту

Якщо Ви зіткнулися проблемою, що Ваш iPad не бачить сім-карту, ми допоможемо вирішити цю проблему. Основною причиною такого дефекту може бути тонкий шлейф, що з’єднує радіомодуль з центральною платою.

Шлейф айпада

Шлейф кріпиться до центральної платі спеціальним струмопровідним клеєм. Так як в домашніх умовах такого клею може не виявитися – ми пропонуємо інший спосіб відновлення шлейфу. Для цього вам знадобиться мікроскоп, провід перетином 0,2 мм в емалевою оплетке і середні навички пайки тонюсеньких проводков.2

3

Довжина проводков підбирається по мірі довжини штатного шлейфу з невеликим запасом. Припаюємо кілька проводков до плати, поміщаємо обидві плати в корпус і перевіряємо, чи правильно вибрана довжина, якщо довжина правильна витягуємо обидві плати і завершуємо дрібну пайку всіх проводков. Після виконаної роботи не повинно більше виникати проблем з сім-картою.

Якщо для вас це здається дуже складним – приносьте планшет в наш сервісний центр і майстри зроблять ремонт iPad будь-якої складності. Крім iPad наші фахівці ремонтують MacBook, iMac, iPhone та іншу техніку фірми Apple.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис