Без категорії

Гарантійний ремонт кавоварок Saeco

Zemanta Related Posts ThumbnailСервісний центр “Мій-сервіс” виробляє обслуговування та гарантійний ремонт кавоварок Saeco якісно і оперативно. Ми працюємо з різними моделями і беремося за усунення поломки будь-якої складності. Наші майстерні оснащені всіма необхідними інструментами для успішного виконання діагностичних, профілактичних і ремонтних робіт.

Перелік послуг:

– Повна технічна діагностика пристрої;
– Очищення від забруднень і накипу;
– Установка, підключення і налагодження апарату;
– Заміна комплектуючих (ущільнювальних гумок, прокладок, перемикачів, кнопок, фільтрів, трубок, плати) та багато іншого.

Ми не радимо вдаватися до самостійного ремонту, так як можливо привести пристрій у непридатний стан. Для проведення якісного ремонту необхідно мати відповідні навички та знання з специфічній будові внутрішньої системи апарату.

Поломки кавоварок

Причинами серйозних несправностей кавоварок може стати використання нефільтрованої або некип’яченої води, кави поганої якості, пошкодження механічного характеру (падіння, удари), перепади напруги в електромережах, знос деталей з часом. При експлуатації часто виходять з ладу: фільтр, нагрівальний елемент, перемикачі і кнопки на панелі управління, двигун, клапани.

При виникненні найменших проблем у роботі кавоварки слід відразу ж звернеться за допомогою до професіоналів, щоб не допустити виникнення більш серйозних дефектів. Заявку ви можете залишити на сайті або самостійно доставити техніку до нас. Майстер виїде на виклик по місту та області в зручний для вас час.

Етапи виконання ремонтних робіт:

Проведення повної технічної діагностики, що дає можливість точно і швидко визначити несправність.
Узгодження з клієнтом вартості ремонту, яка залежить від моделі кавоварки, складності дефекту і необхідності зміни деталей.
Після підтвердження, майстер приступає до ліквідації несправності.
Тестування кавоварки на працездатність всіх функцій.
Виписка гарантійного чека.

У разі виникнення додаткових питань щодо гарантійного ремонту ви можете відвідати один з філій “Мій-сервіс” які є в кожному районі Києва або замовити зворотний дзвінок, і ми оперативно надамо вам всю необхідну інформацію.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*