Функції антивірусної програми

Функции антивирусной программы

Вперше про вірусних програмах заговорили в 50-60 роках, а перший остаточно допрацьовані віруси з’явилися в 80-х роках. Вірусні програми поширюються з комп’ютера на комп’ютер і призводять до збоїв в роботі. З того часу і почали розроблятися антивірусні програми. Вони призначені для виявлення і знешкодження вірусів.

Найпоширенішим способом зараження вірусом, є підхоплений з інтернету. На сьогоднішній день існує маса розробників програмного антивірусного забезпечення. Відразу виникає питання, як розібратися в цій масі антивірусних програм і вибрати необхідну.

Ми радимо купувати тільки ліцензійну версію антивірусного продукту, виробника можете підібрати за власним смаком та бажанням. При кожному підключенні до мережі інтернет, антивірус необхідно оновлювати. Встановити антивірусну програму можна і самому, процедура не складна, опис є на сайті виробника, але якщо Ви все ж сумніваєтеся у своїх можливостях-звертайтеся за допомогою до фахівців. У нашому сервісному центрі можна встановити будь-яке програмне забезпечення (за бажанням клієнта) а так само зробити його оновлення. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис